Efsane Cimbom'a geri dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Profesör
Katılım
24 Mar 2006
Mesajlar
1,607
Reaksiyon puanı
13
Puanları
38
Abdurrahim Albayrak Cimbom'a geri dönüyor bakın hemde nasıl?
Galatasaray'ın efsane yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı takıma geri dönüyor. Albayrak, gelecek kongre döneminde Galatasaray yönetiminde yer alacağını açıklarken, borçlar konusunda ise, ''Bizde tırlar dolusu para var. Bizde para bitmez. Hem de Amerikan parası'' dedi.

Gazetecilere bir açıklama yapan Albayrak, ''İstanbul'a döndükten sonra her gün Florya'ya gideceğim. Futbolcularla birlikte olacağım. Adnan Polat ile her gün görüşüyorum. Feldkamp ile birlikte çalıştık. İnşallah yine birlikte çalışma fırsatı bulacağım. Gelecek kongre döneminde Galatasaray yönetiminde yer alacağım'' dedi.

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon şampiyonluk inancının zayıf olduğunu kaydeden Albayrak, ''Eğer gerçekten şampiyonluğa inansaydık Galatasaray ipi göğüsleyecekti. Maalesef bu inanç yeterince yoktu, ama bu yıl gerçekten güzel transferler yaptık. Oldukça başarılı olacağımıza, şampiyonluk sevinci yaşayacağımıza inanıyorum'' dedi.

Bir gazetecinin, Galatasaray'ın borçları ve yaptığı transferlerle ilgili sorusuna ise Albayrak, ''Bizde tırlar dolusu para var. Bizde para bitmez. Hem de Amerikan parası'' diye yanıt verdi.

1206.jpg


Kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=93459
 

chimera

Dekan
Emektar
Katılım
24 Kas 2006
Mesajlar
8,774
Reaksiyon puanı
543
Puanları
0
Bizde tırlar dolusu para var. Bizde para bitmez. Hem de Amerikan parası (A)

Hadi hayırlısı :)

 
Üst