Eee PC Marka mı Oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Asus'un Eee PC ürün serisini ayrı bir marka olarak, alt şirket altında toplamayı planladığı söylentileri dolaşıyor. Ayrıca 11 inç Eee PC de yolda olabilir.

Bilişim kulislerinde şu sıralar, Asus'un alt pazardan tamamen çekilerek marka prestijini tekrar yukarı taşımak amacıyla Eee PC ürün yelpazesini bir alt şirkete bırakacağı konuşuluyor. Söylentilere göre, Eee PC ve diğer Eee markalı donanım ürünleri, kendi markaları ile Asus'un alt şirketi olarak hayatlarına devam edecek. Asus'un Eee markası altında Eee TV, Eee masaüstü bilgisayarı ve yılın üçüncü çeyreğinde çıkması beklenen Eee monitör gibi ürünleri bulunuyor.

11 inç Eee PC Gelebilir

Yine henüz söylenti aşamasında olan (tıpkı daha önce gerçekleşen tüm Asus hamleleri gibi) bir diğer haber ise, Asus'un 11 inçlik bir Eee PC hazırladığı. Anlaşılan daha önce ön gördüğümüz Eee PC - normal dizüstü melezine her geçen gün daha çok yaklaşıyoruz.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

GurenGursel

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Valla olayı iyice abarttılar. Ucuz PC diye tanıttılar herkesi merak içinde bıraktılar. Şimdi de hale bak, yine kapitalizmin kölesi oldu!

souris46

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
eee pc deyince sinirlerim geriliyor nefret etmeye başladım bundan kaç ay oldu çıkmadı ben pc yapsam bundan hızlı sürerim piyasaya hemde daha ucuz adına HSOİ pc derdim anlamını sormayın yazamam :D :* pm atarım ama :D