Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Edis, bu akşam Bir Hülya Avşar Sohbeti'ne konuk oluyor. Cuma gecesinin keyifli hale getiren Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu genç neslin popüler ismi Edis. Edis, Hülya Avşar'ın sorularına nasıl yanıt verecek?

edis-hulya-avsar-a-ne-yanit-verecek--10610980.Jpeg

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu genç neslin en popüler ismi müzisyen Edis!

Bir müzik duayeni “Senden bir şey olmaz” dedi, bunalıma girdim

Edis, sektöre adım atmak, cep harçlığını çıkarmak için yaptığı oyunculuğu anlatırken hayalini kurduğu müziğe geçişini anlatıyor…

Çok zor aşık olan biriyim

Edis, aşk hayatıyla ilgili çok özel açıklamalarda bulunurken, aradığı kişinin özelliklerini anlatırken Hülya Avşar’ı şaşırttı.

Edis’in Hülya Avşar’a sürprizi var

Keyifli sohbette Edis’in Hülya Avşar’a bir sürprizi vardı. Avşar’ın duyunca çığlık attığı bu sürprizi izlediğinizde çok şaşıracaksınız.

Hülya Avşar ne yanıt verecek?
“Sizi mindere seren bir rakibiniz oldu mu?”

Edis’in Hülya Avşar’a sorduğu soru ve aldığı cevap magazin gündemini meşgul edecek.

Yayın Günü: 12 Ocak Cuma
Yayın Saati: 00:15

EDİS KİMDİR?

Edis Görgülü 28 Kasım 1990 Londra’da dünyaya gelmiştir. 4 yaşlarında piyano çalmaya başlayan Edis bir çok tiyatro oyununda yer almış aynı zamanda İzmir Kent Orkestrası’nda solistlik yaparak kendini geliştirmiştir.

Edis oyunculuk deneyimini ilk olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Dinle Sevgili dizisinde Barış karakteri ile gerçekleştirmiş 1 Aralık 2014 yılında ise söz ve müziği kendisine ait Benim Ol şarkısı ile müzik piyasasına hızlı adım atmıştır. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Edis son olarak Yavuz Sultan Selim köprüsünde Dudak şarkısına çektiği klip ile gündeme gelmiştir.

Edis'in single'ları

2014 yılında Benim Ol single'lı
2015 yılında Olmamış mı? single'lı
2016 yılında Vay single'lı
2016 yılında Dudak single'lı

lazyload.gif
Edis, Hülya Avşar'a ne yanıt verecek?