Edebiyat hocası sizce not kırar mı?

Bu konuyu okuyanlar

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
İyi günler. Arkadaşlar 2. dönem notlarını bakanlık okula talimat vermiş, "10.06.2020 tarihine kadar notları girin" diye. Arkadaşlar İnstagram'da bir yazarın sözünü paylaştım, Edebiyat Hocam'da beni takipten çıkardı. Tartışma söz konusu olmadı. Mesaj da yazmadı, sadece takipten çıkarmış. Sizce hoca kafasına göre not verebilir mi? İlk dönem notum yüksekti.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
İyi günler. Arkadaşlar 2. dönem notlarını bakanlık okula talimat vermiş, "10.06.2020 tarihine kadar notları girin" diye. Arkadaşlar İnstagram'da bir yazarın sözünü paylaştım, Edebiyat Hocam'da beni takipten çıkardı. Tartışma söz konusu olmadı. Mesaj da yazmadı, sadece takipten çıkarmış. Sizce hoca kafasına göre not verebilir mi? İlk dönem notum yüksekti.
Bir saniye, yazar sözü paylaştın diye takipten mı çıkardı hocan?

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
??? çok iyiymiş bu kırmaz merak etme

Reaksiyon puanı
6,381
???

Bunu yapan hoca not da kırabilir.

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Hocam paylaştığım söz buydu: "Türkiye halkları diye bağırıp, soygunculuk yapan gerizekalı bir anarşiste İkinci Atatürk diyen haysiyetsiz insanlar görüldü." (Hüseyin Nihal Atsız)

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Hocam paylaştığım söz buydu: "Türkiye halkları diye bağırıp, soygunculuk yapan gerizekalı bir anarşiste İkinci Atatürk diyen haysiyetsiz insanlar görüldü." (Hüseyin Nihal Atsız)
Demekki hocanızın sevdiği kişilere kaydıran bir söz

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Biraz provakatif bir sözmüs usta. Ondan çıkarmış olabilir ama bir hoca neden böyle bir şey yapar aklım almadı

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Eğer bu söz yeni ise erdoğana söyleniyor olabilir eski ise mhp ya demekki hocanın sevdiği kişilere kaydırmış adam

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Hocam eski bir söz, arkadaş anladı sözü, Deniz Gezmiş'e söylüyor.
Ok hoca seviyormuş demekki deniz gezmişi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci atatürk diyen mi deniz gezmiş? Yoksa anarşist olan mı? Benim böyle konularda pek bilgim yok

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507

İkinci atatürk diyen mi deniz gezmiş? Yoksa anarşist olan mı? Benim böyle konularda pek bilgim yok
Deniz Gezmiş sıkı bir sosyalist ve devrimciydi. Ardından idam edildi. Sanırım Hüseyin Nihal Atsız onu kahraman ilan edenlere sallamış burada.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Hocam demekki Atsız'ı sevmiyor o yüzden. Okul zamanı, okul varken hocaları takip etmeyecem.
okuldaki öğretmenlere seviyeli yaklaşın.özel hayatınıza dahil etmeyin.okul dahil her zaman her yerde size elleri uzanıyor.sanki her yetki onlarda gibi.hocalara karşı samimiyet düzeyinizi iyi ayarlayın.yoksa nefret ettiriyorlar kendilerinden.ben pek sevmem kendilerini.onlar benden hiç şikayetçi olmadılar aksine beni severler överler.ama diğer öğrenciler ile yaşadıkları olaylardan ötürü hiç sevmem kendilerini

Son düzenleme:

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Deniz Gezmiş sıkı bir sosyalist ve devrimciydi. Ardından idam edildi. Sanırım Hüseyin Nihal Atsız onu kahraman ilan edenlere sallamış burada.
Evet hoca devrimci o zaman jsjssksjjs?

okuldaki öğretmenlere seviyeli yaklaşın.özel hayatıma dahil etmeyin.okul dahil her zaman her yerde size elleri uzanıyor.sanki her yetki onlarda gibi.hocalara karşı samimiyet düzeyinizi iyi ayarlayın.yoksa nefret ettiriyorlar kendilerinden.ben pek sevmem kendilerini.onlar benden hiç şikayetçi olmadılar aksine beni severler överler.ama diğer öğrenciler ile yaşadıkları olaylardan ötürü hiç sevmem kendilerini
Ben de küçükken hiç sevmezdim ya beni de severlerdi ama başka öğrencilere tavırları kötü gerçekten

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
okuldaki öğretmenlere seviyeli yaklaşın.özel hayatıma dahil etmeyin.okul dahil her zaman her yerde size elleri uzanıyor.sanki her yetki onlarda gibi.hocalara karşı samimiyet düzeyinizi iyi ayarlayın.yoksa nefret ettiriyorlar kendilerinden.ben pek sevmem kendilerini.onlar benden hiç şikayetçi olmadılar aksine beni severler överler.ama diğer öğrenciler ile yaşadıkları olaylardan ötürü hiç sevmem kendilerini
ayrıca istediğini düşünüp savunabilirsin.bu paylaşımdan ötürü seni takipten çıkaran edebiyat hocası bence pek olmamış

Ben de küçükken hiç sevmezdim ya beni de severlerdi ama başka öğrencilere tavırları kötü gerçekten
bizde az değiliz.ben daha adam akıllı hoca görmedim.tehditler,kral tavırları,adaletsizlik ve mükemmeliyetçilik yaygındır hocalarda

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hocalarınızdan korkmayın. Sen ona küfür, hakaret veya aşağılayıcı söz söylemediğin müddetçe sana bir şey yapamaz. Yaparsa sende ona yaparsın, savunun kendinizi.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
ayrıca istediğini düşünüp savunabilirsin.bu paylaşımdan ötürü seni takipten çıkaran edebiyat hocası bence pek olmamış

bizde az değiliz.ben daha adam akıllı hoca görmedim.tehditler,kral tavırları,adaletsizlik ve mükemmeliyetçilik yaygındır hocalarda
Evet

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507

Valla bir orta son öğrencisi olarak teknoloji tasarım hocasına küfredesim geliyor ama kurtuldum lise 1 de var mıydı teknoloji tasarım?

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50

Hocam olay şöyle, Deniz Gezmiş'i seven grup, Deniz Gezmiş'ten için İkinci Atatürk diyor, Atsız'da bu mesajında Deniz Gezmiş'İ kastediyor ve ona İkinci Atatürk diyenlere kızıyor.

Kaan06

Asistan
Reaksiyon puanı
50
İlk dönem notunun aynısı alacaksın, eğer herhangi bir düşüklük görürsen gerekli mercilere başvurursun. Hocanın böyle bir şey yapmaya hakkı yok. Takma bu kadar kafana.
Teşekkür ederim hocam. Hocam ben hocalarıma çok saygılı biriyimdir, derste zaten hocayı dinleyen biriydim, derse de katılan biriydim. Hocam bu arda bu sene Lise bitti, bana göre 4 yıllık boşa geçen süreydi. Hocam hocalar'ın hiçbiri hakkını vererek ders işlemiyor, yarım yamalak işliyorlar, işleyenlerde dersi güzel, kurgulayarak anlatamıyor. Hocam YKS'ye çalışıyom, Youtube'da Benim Hocam diye bir kanal buldum, ordaki hocalar bizim okuldaki hocadan diye anlatıyorlar. Öğrenemedim Tarih dersini Youtube'dan öğrendim. Hocam 4 yıl öğrenemediğimi 1 seneye sıkıştırarak öğrenmeye çalışıyorum.

Valla bir orta son öğrencisi olarak teknoloji tasarım hocasına küfredesim geliyor ama kurtuldum lise 1 de var mıydı teknoloji tasarım?
Benim bildiğime göre yok öyle bir ders.

Hocam zaten hocayı anlamış değilim. Hayatımda öyle bir hoca görmedim. İnstagram'da hoca kendi kızının açık, saçık fotoğrafını kızım süslendi diye paylaşıyor. Bikinili fotoğrafını. Bizi alakadar etmez ama pek anlam veremedim, insan niye kendi kızının açık, saçık fotoğrafını herkesin göreceği şekilde paylaşır ki?

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Teşekkür ederim hocam. Hocam ben hocalarıma çok saygılı biriyimdir, derste zaten hocayı dinleyen biriydim, derse de katılan biriydim. Hocam bu arda bu sene Lise bitti, bana göre 4 yıllık boşa geçen süreydi. Hocam hocalar'ın hiçbiri hakkını vererek ders işlemiyor, yarım yamalak işliyorlar, işleyenlerde dersi güzel, kurgulayarak anlatamıyor. Hocam YKS'ye çalışıyom, Youtube'da Benim Hocam diye bir kanal buldum, ordaki hocalar bizim okuldaki hocadan diye anlatıyorlar. Öğrenemedim Tarih dersini Youtube'dan öğrendim. Hocam 4 yıl öğrenemediğimi 1 seneye sıkıştırarak öğrenmeye çalışıyorum.

Benim bildiğime göre yok öyle bir ders.

Hocam zaten hocayı anlamış değilim. Hayatımda öyle bir hoca görmedim. İnstagram'da hoca kendi kızının açık, saçık fotoğrafını kızım süslendi diye paylaşıyor. Bikinili fotoğrafını. Bizi alakadar etmez ama pek anlam veremedim, insan niye kendi kızının açık, saçık fotoğrafını herkesin göreceği şekilde paylaşır ki?
En son söylediğin hakikaten tuhafmış? Anlayamadım sen çok muhattap olma o hocayle

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Bence Kırar :)
Politik Sözleri Paylaşırken Dikkatli Olmak Gerekir.