EasyCep den iphone x almak mantıklı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Selamlar easycep den yenilenmiş iphone x almayı düşünüyorum,sözlükler de okuduğum kadarı ile pek memnun değil müşteriler,bizim forumdan buradan alışveriş yapan arkadaşlar var ise tecrübelerini paylaşırlarsa iyi olur,mantıklımı 5050 tl ye yenilenmiş iphone x diyelim cihaz sıkıntılı iade ederken felan bir problem oluşurmu ?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Selamlar easycep den yenilenmiş iphone x almayı düşünüyorum,sözlükler de okuduğum kadarı ile pek memnun değil müşteriler,bizim forumdan buradan alışveriş yapan arkadaşlar var ise tecrübelerini paylaşırlarsa iyi olur,mantıklımı 5050 tl ye yenilenmiş iphone x diyelim cihaz sıkıntılı iade ederken felan bir problem oluşurmu ?
Zaten Kronik Sorunları Olan 3 Senelik Bir Cihazı Birde Yenilenmiş Alıp 5000 TL Para Vermek? Yapmayın Hocam Pişman Olursunuz O Fiyata SE 2020 Sıfır Alsanız Sizi Binlerce Defa Memnun Eder Bunu Samimi Diyorum

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
3 yaşında sorunlu bir cihazı almanı tavsiye etmem.O fiyatlarda İphone alacaksan Se 2020 yada ikinci el Xr al derim.

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
2 yila yakin x kullaniyorum 1 tane dahi sorununu gormedim.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Zaten Kronik Sorunları Olan 3 Senelik Bir Cihazı Birde Yenilenmiş Alıp 5000 TL Para Vermek? Yapmayın Hocam Pişman Olursunuz O Fiyata SE 2020 Sıfır Alsanız Sizi Binlerce Defa Memnun Eder Bunu Samimi Diyorum
İphone 7 vardı ekran boyutundan memnun değildim,büyük ekrana alıştık şimdi çok ufak gelir se felan tavsiye için sağol ben ne istediğimi biliyorum sadece site güvenilirmi onu merak ettim.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yenilenmiş cihaz almanızı önermem.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Yenilenmiş cihaz almanızı önermem.
vazgeçtim zaten müşteri hizmetlerini aradım ulaşamıyorum telefonu aldıktan sonra neler olur kim bilir :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her yerde X almayın diyoruz ama nedense herkes X almak istiyor.
Zevk meselesi bu işte bir şey gelmez elden
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 yaşında sorunlu bir cihazı almanı tavsiye etmem.O fiyatlarda İphone alacaksan Se 2020 yada ikinci el Xr al derim.
tavsiye için sağol vazgeçtim zaten

Son mesajlar