E3 oyun fuarındaki oyunların grafikleri neden daha iyi ?

Bu konuyu okuyanlar

AndroidSunucusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkese merhabalar E3 oyun fuarında tanıtılan watchdogs, the divison, rainbow gibi oyunlar muazzam grafik yapısına sahipken oyun çıkış yaptığında ise bu grafikler düşüyor beni burda ilgilendiren rainbow. grafikleri e3 deki gibi olmasını istiyorum da bu mümkün mu ? ne demek istediğimi videoda daha iyi anlayabilirsiniz.

stmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ekran kartin iyi degilse niye ayni olsun

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Satış hamlesi tabi :D Ubisoft'un son attığı kazığı @scorpion dan dinleyelim bi :D

AndroidSunucusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
stmert kardeşim dediğim o kadar mantıksızki cidden hayattan soğuttun. ultrada oynasan bile o grafikleri alamıyosun anlatabildim mi ? ubisoftun yaptığı bi saçmalık bu ama neden yapıyor buna anlam veremiyom. sen o grafikleri o oyuna yerleştirebilmişsin niye satışta değiştiriyosun ki çok saçma

AndroidSunucusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
stmert kardeşim dediğin o kadar mantıksızki cidden hayattan soğuttun. ultrada oynasan bile o grafikleri alamıyosun anlatabildim mi ? ubisoftun yaptığı bi saçmalık bu ama neden yapıyor buna anlam veremiyom. sen o grafikleri o oyuna yerleştirebilmişsin niye satışta değiştiriyosun ki çok saçma

stmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardesim daha yeni gtx 1080 aldim en yuksekte oynuyorum tanitimda nasilsa o derecede gozukuyor bende bi sorun yok adamlar en yuksek grafik karti ekran kalitesi ile cekiyor oyunu sen gidip normal ayarlarda siradan ekranlarla oynuyorsun

AndroidSunucusu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bizim arkadaşda gtx 960 var oda ultrada ama o grafik ayarlarda değil aynı sorun herkesde var videoda ki gibi bütün the division oyunlarında var sıkıntı örneğin watchdogs için özel e3 fuarındaki yama grafikleri çıkarıldı ilk defa aynı grafiklerle oynuyorum diyen birisni gördüm.

stmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
far cry 4 te grafik ayarlarina girdiginde 3 secenek var renk ayarlari falan onlari yukselttigin zaman anlarsin ne demek istedigimi.

stmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu biraz ekranin kalitelisiylede alakali sadece grafik karti degil benim ekran kaliteside 4K seviyesinde belki ondan olabilir

Son mesajlar