E-ticaret altyapı sağlayıcısı

Sence en iyi e-ticaret altyapı sağlayıcısı hangisi ?

• Ticimax

• Tsoft

• Opencart

• Woocommarce

• Magento

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Guardiantr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar uzun zamandır e-ticaret yapmak istiyorum ama altyapı konusunda çok kararsız kaldım.en son ticimax ve tsoft arasında bir şeçim yapacaktımki bi baktım opencart, woocommarce ve magento gibi yazılımlardn haberdar oldum ve kafam allak bullak oldu ve bu yazılım konularında uzman olmadığım için hangisini seçeceğimi bilemedim.bu işten anlayan uzmanlardan hocalarımdan isteğim bana ne olur doğru yolu gösterin.belki bu sayede bu kardeşinizin hayatı değişecek.Şimdi benim durumum şöyle abilerim kardeşlerim; vergi mükellefi oldum sırf bu işi yapmak için takı üzerine e-ticaret sitesi açmak istiyorum .toplamda 100-200 arası bi ürün olacak ve sitemin böyle şık ve dinamik, siteye girenlere güven ve kalitesini gösterebilecek zengin modülleri olan toplam maliyeti ennn fazla 10.000 lirayı aşmayacak profesyonel görsel içerikleri ve zengin modül ve entegrosyonları olan bir sitemin olmasını istiyorum.ne olur bana yardım edin.

atuvur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Woocommerce'den yana kullandım. Çnkü bir çok eklenti ücretsiz. Daha kolay kurulum. Daha da esnek. Sürümler arası geçiş rahat.

Ankette Prestashop da olmalıydı diye düşünüyorum. Magento için sunucu gerekiyor.

T-soft, ticimax vb. zaten hazır altyapı. Kesinlikle tavsiye etmem.

Daha fazla fikir oluşturması için tavsiye ederim: Opencart mı, Prestashop mu, WooCommerce mi? | OturanBilge - Güncel Blog Sitesi