E-postanızı İnternet Yokken Kullanın! - Offline Gmail ile Çevrimdışı E-posta

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Gmail hesabınıza internet yokken de tarayıcı üzerinden ulaşmak istiyorsanız, en pratik çözüm Gmail Labs'ten geliyor! Offline Gmail özelliğini hemen kullanın!

Google Gears, kullanıcılara Google uygulamalarını farklı biçimlerde kullanabilecekleri bir platform oluşturuyor. Bu platformdan yararlanacağını bir ortam da Gmail. Gmail'i internete bağlı değilken de kullanabilmeniz için yapmanız gereken her şeyi sırasıyla anlatıyoruz. Bu adımları Gmail alt yapısını kullanan sitelerde de kullanabilirsiniz. Bizim uygulamamızda da "Gmail" yerine "ShiftDelete.Net E-posta" ismini göreceksiniz.

gearslogo1233517251.jpg

Desteklenen Tarayıcı ve İşletim Sistemleri

Biz anlatımımızda internet tarayıcısı olarak Firefox ve işletim sistemi olarak da Windows XP kullandık, siz isterseniz Safari veya Internet Explorer da kullanabilirsiniz. Gears, Linux veya Mac OS altında da çalışıyor.

Önemli Uyarı: Çevrimdışı Gmail özelliğini kendinize ait olmayan bir bilgisayarda kullanmak, bilgisayarı kullanan herkesin tüm e-postalarınıza ulaşmasına sebep olacaktır!

Adım Adım Çevrimdışı Gmail

Google Gears yardımıyla Gmail hesabınızı internet yokken bile nasıl kullanacağınızı adım adım anlatıyoruz.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
hemen kullanmaya başladım çok teşekkürler

prooge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne işe yaradığını anlamadım. her durumda bi kerde olsa internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Daha denemedim ama başarılı bir uygulama olduğu kesin.