Yardım E-postama erişemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Mysterious123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Normalde herzaman şifreyi unutunca şifreyi unuttum'a basıyodum telefon numarama kod geliyodu onaylıyodum hesaba giriş yapıyodum.Ama bu sefer farklı bişey oldu.Şifreyi unuttum'a bastım.Telefona kod geldi doğruladım sonra ekstradan gmail adresine onay kodu geldi doğrula dedi.Hiçbir cihazımda o e-posta giriş yapılı değilki nasıl doğruluyayım?!?!?
Başka bir yöntem dene'ye bastım yine telefona kod geldi girdim yine gmail adresine kod gönderdik doğrula dedi,bu şekilde kısır döngü oluştu.Hesaba erişemiyorum.Kafayı yicem.Lütfen yardım.

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
Normalde herzaman şifreyi unutunca şifreyi unuttum'a basıyodum telefon numarama kod geliyodu onaylıyodum hesaba giriş yapıyodum.Ama bu sefer farklı bişey oldu.Şifreyi unuttum'a bastım.Telefona kod geldi doğruladım sonra ekstradan gmail adresine onay kodu geldi doğrula dedi.Hiçbir cihazımda o e-posta giriş yapılı değilki nasıl doğruluyayım?!?!?
Başka bir yöntem dene'ye bastım yine telefona kod geldi girdim yine gmail adresine kod gönderdik doğrula dedi,bu şekilde kısır döngü oluştu.Hesaba erişemiyorum.Kafayı yicem.Lütfen yardım.
Müşteri hizmetlerini arayınız.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
hangi e posta olduğu yazıyor muydu?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
hepsiburada uygulamasından diyorsunuz değil mi? peki neden e postanıza giremiyorsunuz ?

Mysterious123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
hepsiburada uygulamasından diyorsunuz değil mi? peki neden e postanıza giremiyorsunuz ?
Hepsiburada ile alakası yok.Onu etiket zorunlu diye rastgele bişey salladım.Normal Gmail hesabı.Birde e-postama neden giremediğimi zaten belirttim.Neyi kastettiğinizi anlamadım.

cenkkoray19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müşteri Hizmetleri ne ulaşım saglayamiyorum Nasil Bulabilirim Müşteri Hizmetlerine güvenlik sorusu sorulmuyor ve kurtaramiyorum İletişim numarası varmı