Öneri E-Pın Sitesi Kurmayı Düşünüyorum. Fikirleriniz Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Lejance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhabalar, sağlıklı günler diliyorum. Ortalama 35-40 bin TL civarı bütçe ile bu işe girmeyi düşünüyorum. Size şöyle bahsedeyim;

E-PIN Satış scripti : 650 ₺
Domain + VDS = 2,260 ₺
Reklam Bütçesi = 10,000 ₺
Ürünleri temin ettiğim siteye bakiye olarak 10,000 ₺ yükleyeceğim.

vds tercih etmemin sebebi aşırı şekilde siteme ziyaret olacağından dolayıdır. Reklama asılacağım ve oyuncular için referans sistemi uygulayacağım. Puan kazan sistemi de düşünmekteyim.

Şahıs şirketim var, Paytr, Wirecard ile ödeme alacağım. Ödeme yollarında ise mobil ödeme, kredi/banka kartı, havale/EFT, Papara, İninal’i tercih edeceğim.

6 kişilik bir ekibim var onlarla birlikte yöneteceğim. Sistem otomatik olacak temin ettiğim yerle api bağlantısı kuracağız. Ürünü direk aldıkları gibi teslim edeceğiz. Diyeceksiniz ki, peki senin farkın ne olacak? Diğerlerinden bir farkım olmalı ki tutmalı.

Siteye bakiye yüklerken genelde siteler %3 Komisyon alıyor iken ben %1 alacağım, harici olarak piyasada satılan en ucuz e-pin sağlayıcı olmayı düşünüyorum. 13,60’a satılan E-PIN’i ben 12,90’a vereceğim. 356,00’a satılan E-PIN’i ben 350,00’e vereceğim. Amacım sürümden kazanmak.

Sizin de fikirlerinizi almak beni çok mutlu eder, teşekkür ederim ?

Son düzenleme:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Haksız rekabetten dava edilirsin.

Son mesajlar