e-Okul Giriş Sistemi, Not ve Devamsızlık Sorgulama

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
e-Okul sistemi ile öğrenciler devamsızlıklarını, ders programlarını vb. bir çok bilgiyi bu sistem üzerinden sorgulayabilirler. e-Okul veli bilgilendirme sistemi ne giriş yapabilmek için internet sayfasından E-Okul sitesine giriş yapılır. Öğrenciler ve veliler ara tatilde Okul sistemi üzerinden güncel sınav, tercih sonuçları, devamsızlık, not ve haftalık ders programları gibi durumları da sorgulayabiliyor.

asadada.jpg

e-Okul Sistemine Nasıl Giriş Yapılır?

e-Okul sisteminin de bulunduğu tüm elektronik hizmetlere, artık MEBBİS adresinden erişim sağlanacak. e-Okul devamsızlık ve not bilgilerini sorgulamak isteyen öğrenciler ve veliler MEBBİS e-Okul öğrenci girişinin yeni sistemini araştırıyor. Platforma giriş için e-Devlet şifreleri de kullanılabilecek.

:: Öğrenci arkadaşlarımız notlarınız nedir? Görelim. :)

Son düzenleme:

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Meb in şimdiye kadar gördüğün en iyi işlerinden biri.. Geri kalan tüm çalışma sistemleri çöp ve ona yakın

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Meb in şimdiye kadar gördüğün en iyi işlerinden biri.. Geri kalan tüm çalışma sistemleri çöp ve ona yakın
MEB MEB olalı zaten seni öğretim üyesi olarak aldığı zaman hata yaptı. :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
YÖK'e gelene kadar kimin eline bakıyordunuz onu düşünmek lazım sayın hocam..
Ben hiç bakmadım... Ama bundan sonra bakmayacak olduğum anlamına da gelmiyor tabi ki.. MEB iyileşmek için ne talep ederse öğretim üyeleri olarak göreve her zaman hazırız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak herşeyden öte Meb kendi sıkıntılarını, "sıkıntıları dile getirebilen öğretmenlerle" konuşup çözmek zorunda. Ben, yöneticiler, ya da elini önüne bağlayıp iki lafı bir edemeyen kişilerle değil. İnternet uygulamaları proje olayları zaten her daim çözülebilir şeyler..

Son düzenleme:

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
En son 3 sene önce lisedeydim. Not ortalamam 95 buçuktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

9.sınıfta matematikten 50 aldığımı hatırlıyorum:)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Beni geçmişe yolladın abi :) Ne çalışkan çıkmışım ben öyle.

1578299348187.png

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Benim notları atsam sanırım lotoda bu hafta tutturabiliriz. Kaç sene geçti üzerinden belli değil, erişmek imkansız olur herhalde.. :)

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
O zaman karnenizle olur tek abi.

Babayaga_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bence o kadar da iyi değil çok geliştirilmesi gerekiyor.Çıktığından beri aynı halde.Yaklaşık 2 saattir uğraşıyorum inanın gına geldi artık.Donuyor çöküyor takılıyor..