E-Kitap

Bu konuyu okuyanlar

Murat97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamünaleyküm, Bu sıralar google play kitaplar, uygulamasında kitap okuyorum. Uygulama güzel ama kitap yetersiz.

1) Google play kitaplar okumamı önerdiğiniz kitaplar nelerdir?
2) Google play kitaplar gibi android' te önerebileceğiniz kitap okuma uygulamalar nelerdir?
3) E-Kitap ücretli veya ücretsiz (ücretsiz olursa daha iyi olur.) kitap indirebileceğim bir site veya uygulama var mı?

E- Kitap okuyan e-booktan, telefondan felan arkadaşlardan önerebilecekleri birşeyler varsa yazabilirler.
Zamanını ayırıp cevaplayan, cevaplamayan herkese teşekkür ederim. İyi Günler Dilerim.

ahmet1420

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba murat Google play kitaplar uygulamasında yazarlık yapıyorum eğer kitap yazmayı veya okumayı seviyorsan benimle iletişime geçebilirsin aklındaki tüm sorular için elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin.

Trendlere girmiş olan başyapıtım: Tuhaflık Yağmurları. https://play.google.com/store/books/details?id=if6KBQAAQBAJ

iyi okumalar dilerim :)

Bluecry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google play en iyi kitap okuyabilecegin program. Cunku hem internetten hem tabletten hem telefonundan okuyup not alip altini cizip her tur sozlugu kullanarak yabanci dil kitap okuyabildigin ve notlatinin falan birbiriyle senkronize oldugu cok iyi bedava bir app. Daha once moon reader plus kullaniyodum fontlar falan iyiydi ama play books kadar rahat degil.

Facebookta e-kitap gruplari var Türk, kapali. Mesaj at seni dahil etsinler istedigin kitabin adini yaz searche bulursun epub bedava okur istersen satin alirsin.