Öneri E-Book okuyucu tavsiyesi

hasan193

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır telefon üzerinden kitap okuyorum fakat hem beni tatmin etmeyip hemde uzun süreli okumalarda gözlerimi çok yormaya başladı o yüzden paraya kıyıp bir ebook okuyucu almaya karar verdim fakat özelliklerinden pek anlamadım sıfır fiyatları çok pahalı olduğu için 2. el bir şey almayı düşünüyorum alırken neye dikkat etmem gerektini yada tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı modeller varmı
Bütçe: 1.5-2k

Son düzenleme:

Cem özgür

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Telefon için bir öneri getirebilirim. Benimde gözlerimden dolayı uzun süreli okuyamıyorum. Bende değişik bir yöntem buldum belki size uyar. Ereader prestigo uygulamasını kullanıyorum. Bu uygulamada sesli okuma özelliği var. Kulaklık takarak yada hoparlörle hergün dilediğim zaman kadar kitabımı dinliyorum. Yapay zeka bana dilediğim ses te mükemmele yakın okuyor. Tabi bu önerim android için. Ancak iphone da bu özellik bir şekilde var sanırım.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
telefon için moon+reader uygulamasını önerebilirim. Gece okuması, harf ayarı, tema gibi özellikleri var. Pdf kitaplar değil ama epub kitaplarda severek kullanıyordum. Dene istersen bir beğenmezsen e kitap okuyucu alırsın o konuda bir öneride bulunamıcam o konuda bilgim yok