Dyson süpürge ile yaşadıklarım

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Öncelikle markayla bir sorunum yok:) Bu sadece bir deneyim paylaşma yazısıdır.Bugün babaannemlere alınmış dysonu deneme fırsatım oldu.Sanırım big Ball alergy 2 modeli.Modeli söyleyim çünkü bu sıkıntılar tek ona has olabilir.Cihaz çok ağır,başlığı da çok ağır kesinlikle yaşlılara göre değil.Hatta gençler bile zorlanır.Hadi neyse diyelim.Çekim gücü gerçekten güzeldi ama süpürmeye başlayınca halıdaki tozları topak yapıp onları çekemediğini gördük.Yani kıl,tüy gibi şeyleri almıyor.Ayrıca halıya çok güçlü yapışıyor. + ve - seçenekler var.+ da süpürmek imkansız? Ama onda bile almıyor tüyleri... Ev süpürenler bilir.Tozlar topak olur hani halıya yapışır hah işte onlar.Çok uğraştık çözmek için dedik heralde biz beceremedik ama sonra internette aynı şikayetleri baya gördüm.Alacak olan varsa bu modele dikkat etsin yazık günah bir sürü para...Biz de almayı düşünmüştük ama onun yerine robot süpürge aldık.Küçük olmasına rağmen daha iyi çekiyor kılları.Birisi de şey yazmış ayrı bir halı başlığı var ama onu ayrı satıyorlar demiş...650 lira falan yazıyordu yuh dedim? Yaniiii almayı düşünen varsa modelini iyi araştırsın.Hem eziyet hem israf.Yaşlılara hele hiiiiiç almayın.Kullanamazlar.