Öneri Dyson, dik süpürgenizi yanlış kullanıyorsunuz.

Bu konuyu okuyanlar

kadirShift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet, Dyson dik süpürgeniz varsa yanlış kullanıyorsunuz. Aranızda 1 kişinin bile süpürgesini doğru kullanmadığından eminim.

Motorhead başlığı ile ilgili ses problemi yaşadığım için dysonla yaklaşık 4.5 ay içerisinde 3 kez iletişime geçtim. İlk ikisinde hatalı ürün yenisini vereceğiz dediler ve stok yok deyip göndermediler. 3.sünde ise üründe sorun yok, bu ses normal dediler. Özetle, yaşadığım durum tam olarak buydu. Yani ürün tercihi yaparken bu tarz durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Ve başlığın konusuna gelecek olursak bana dik süpürgeyi kullanırken ileriye doğru itmemi ve geriye doğru çekmememi söylediler. Yani itiyorsunuz süpürgeyi geri çekerken havaya kaldırmanız gerekiyormuş. Motorlar o şekilde tasarlanmış. :oops::D Arayıp şaka yaptık demelerini bekliyorum. Bu bilgiyi tüm dyson severlere ulaştıralım, ürünlerinin hatalı kullanımdan dolayı arızalanmasını istemeyiz. :) Hoşça kalın.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
almadım alırsam doğru kullanırım.

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bence Dyson trollemiş. Ben de de Dyson süpürge var ileri geri şekilde süpürüyorum, hiç bir şey olmadı.