Dxdiag sistem üreticisi, sistem modeli ve BIOS yok diye geçiyor.

Bu konuyu okuyanlar

Toreno21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Öncelikle selamlar. Yakın zamanda dxdiag girdiğimde sistem üreticisi, sistem modeli ve BIOS bölümünde YOK yazdığını fark ettim. Büyük bir sorun olmadığını düşünüp "msinfo32" girdim ve "Windows Yönetim Alt Yapısı yazılımına erişilemiyor. Windows Yönetim dosyaları taşınmış veya eksik olabilir." yazıyordu. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Sanırım bunun yüzünden HP'nin yazılımlarını yükleyemiyorum.

Ekli dosyalar

• dxdiag.PNG
    dxdiag.PNG
    28 KB · Görüntüleme: 223
  • hp cyberlink.PNG
    hp cyberlink.PNG
    6.9 KB · Görüntüleme: 170
  • msinfo32.PNG
    msinfo32.PNG
    15.8 KB · Görüntüleme: 168

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Öncelikle selamlar. Yakın zamanda dxdiag girdiğimde sistem üreticisi, sistem modeli ve BIOS bölümünde YOK yazdığını fark ettim. Büyük bir sorun olmadığını düşünüp "msinfo32" girdim ve "Windows Yönetim Alt Yapısı yazılımına erişilemiyor. Windows Yönetim dosyaları taşınmış veya eksik olabilir." yazıyordu. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Sanırım bunun yüzünden HP'nin yazılımlarını yükleyemiyorum.
Yönetici olarak CMD'yi açın ve SFC /SCANNOW yazıp entera basın. Bitmesini bekleyin ve sonucu yazın. :)

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
Temiz kurulum yapın

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Windows 10'u ayarlar kısmından sıfırlayın. Düzelir umarız.

Son mesajlar