Öneri Dwarsaga (Ejderhalar Mirası) Yeniden 2008 Ruhu

Bu konuyu okuyanlar

dwarsagakurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2008'li yılların efsanevi MMORPG oyunu Efsane Ejderhalar Mirası yeni yapısı ile www.dwarsaga.com olarak sizlerle. Yenilenen yapısı ve kendine has güncellemeleri ile Türkiye'nin yeni ve yenilikçi sunucusuna davetlisiniz.

Feo'nun inanılmaz fantastik Dünyasına adımınızı atın ve iki ırk arasındaki destansı savaşta yerinizi alın, rekabete ortak olmak ve bana destek olmak için bu bağlantıdan benim alt üyem olarak oyuna başlayabilirsiniz. Bu sayede hem siz bana destek olabilirsiniz hem de ben sizin bu serüvende her türlü gelişiminizde elimden gelen her türlü yardımı yapabilirim ve bu sayede rekabete erkenden ortak olabilirsiniz. İnsan ırkını tercih etmeyi unutmayın sizleri aramızda görmeyi çok isteriz :)

Ejderhalar Mirasının inanılmaz fantastik evreni hakkında bilgi almak için Kütüphaneyi ziyaret etmeyi unutmayın.
Kendi konularınızı açabileceğiniz ve diğer oyuncuların sizlere yardımcı olmak için açtıkları konulara ulaşmak için Foruma göz atabilirsiniz.
Ayrıca oyun konusunda aklınıza takılabilecek her türlü soruyu çekinmeden iletişime geçip sorabileceğiniz Sosyal Medya hesaplarını ve sesli destek dahi alabileceğiniz Discord sunucusunu aşağıya bırakıyorum... İyi forumlar dilerim, esen kalın.

@direniseren ve @dwarsaga
https://discord.gg/MunY3perpQ

Ekli dosyalar

• 50d11d12c6e82025c8df1bf5467c0204.png
    50d11d12c6e82025c8df1bf5467c0204.png
    729.9 KB · Görüntüleme: 93