DVD Yazıcı Alıcam Samsung mu Asus mu? Acil Yardım Lütfen!

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
DVD yazıcı/okuyucu markaları tıpkı notebook markaları gibi kişiden kişiye değişir. Kimisi A marke güzel der, kimisi B. Burada en çok içine sineni alacaksın. Mesela LG öneriyorlar benim çevremde de. İçine hangisi siniyorsa onu al bence.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
LG den devam et bence LG hem dvdr işinde iyi hemde fiyatları makul

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Asus da Samsung da beş para etmez. Elinde patlatırsın. LG almalısın.

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Benim de elimde çok LG patladı :)
Samsung'u tek geçerim CD DVD yazıcı olayında.
Yıllardır samsungdan başka CD-DVD yazıcı almadımda aldırmadım da, daha bozulan olmadı...

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
3 lü kombinasyon yap olmucak böyle sırala kasaya üçünüde :D bende samsung ve asus var dvd film yaparken asus yarıda kesip hata veriyo sürücüsünü güncellediğim halde ama asus ta bi sıkıntı yok ..

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Sony almanı tavsiye ederim.Harici olanlardan al, istediğin yerede götürebilirsin...

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
lg'nin sürücüleri performanslı oluyor okumadığı olmaz genelde fakat çok sesli çalışırlar.
samsung ise daha sessiz bir performans sunar

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
dvd film yaparken asus yarıda kesip hata veriyo sürücüsünü güncellediğim halde ama asus ta bi sıkıntı yok ..

Bu işi çözemedim ben :D

kafam iyice karıştı. :D

Demiştim :D herkes farklı söyleyecek :D

>>Sony almanı tavsiye ederim.Harici olanlardan al, istediğin yerede götürebilirsin...

Evet, katılıyorum. Taşınabilir alırsa, her yere götürürsün. Ama bu özelliği işine yarar mı ?

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Evet, katılıyorum. Taşınabilir alırsa, her yere götürürsün. Ama bu özelliği işine yarar mı ?
hayır. zaten bilgisayarım da eski. çok masraf yapmak istemiyorum. mümkün olduğunca ucuz yollu bir çözüm olsun istiyorum. bıktım bu takaya para yatırmaktan. aldığımdan beri yaptığım masraflarla ucuz yollu bir sistem daha kurardım. :)

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>o zaman samsung al...(ama yine söylüyorum taşınabilirleri araştır yarın bir gün başka bir pc de kullanmak güzel olur..)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
yorumlardan anlasilan hepsi ayni *okun laciverti, bütcene hangisi uygun geliyosa kafana göre onu al..

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
bilgisayar dünyasının en sorunsuz kısımlarından birisidir herhalde. işlevi belli. bilinen marka olmak şartı ile fiyatı en uygun olanı al derim :)

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Çok politik bi cevap olmuş modum :D ben asus ta diretiyorumm !!
haksız mıyım ama :) ben lg de kullandım samsung da kullandım. son kullanıcının çok fazla fark göremeyeceği bir hız farkı olur. fark görmek isterse de 3 sn için 3x20 dolar fark öder.
çok zorlamaya gerek yok. fiyatı uygun olan birini alsın.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
teşekkürler yardımlarınız için. bugüne kadar hep LG kullandığım için bu defa bir farklılık olsun istedim. herkes farklı birşey söyleyince ben de en başta almayı düşündüğüm ürünü, Asusu sipariş ettim. hayırlısı bakalım. :)