DVD Üzerine ISO Yazma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ahmeth_gnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar ben wi̇ndows 10 kurulum di̇ski̇ hazirlamak i̇sti̇yorum. İso dosyasini i̇ndi̇rdi̇m cdburnerxp i̇si̇mli̇ programi kullanarak i̇so dosyasini di̇ski̇n üzeri̇ne yazmayi denedi̇m ama hata veri̇yor nasil kurtulabi̇li̇ri̇m bu hatadan bu konu i̇le i̇lgi̇li̇ di̇ğer forumlara baktim ama çzüm bulamadim. Yardimci olursaniz sevi̇ni̇ri̇m.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı dvd.PNG
    Ekran Alıntısı dvd.PNG
    65.4 KB · Görüntüleme: 282
Son düzenleyen moderatör:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Aynı diske yazmaya çalışıyorsan yani ilk hatadan sonra hala aynı disk varsa çıkart yeni disk tak ,birde yazım hızını en düşük yaparsan hatasız yazacaktır şayet programsal bir sıkıuntı yok ise (=

ahmeth_gnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynı diske yazmaya çalışıyorsan yani ilk hatadan sonra hala aynı disk varsa çıkart yeni disk tak ,birde yazım hızını en düşük yaparsan hatasız yazacaktır şayet programsal bir sıkıuntı yok ise (=
farklı dsiklerle de denedim ama olmadı programsal bir sorun olacağını zannetmiyorum çünkü hem microsoft un programı olan USB DVD DOWNLOAD TOOL WİNDOWS 7 hemde CDBurneRXP ile denedim hala aynı hatayı veriyor.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Diskler yeni tarihli mi aldınız yoksa uzun süredir bir yerlerde duruyormuydu ,birde en düşük hızla yazmayı deneyiniz.

ahmeth_gnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Diskler yeni tarihli mi aldınız yoksa uzun süredir bir yerlerde duruyormuydu ,birde en düşük hızla yazmayı deneyiniz.
Diski daha dün aldım en düşük hızda da yzmayı denedim ama yazmıyor başka bir çözümü vs var mı?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Kendim sürekli olarak Ashampoo burning studio programını kullanıyorum daha sıkıntı olmadı bir dene istersen.
Düşük bir ihtimalde indirdiğin iso dosyası bozuk olabilir!