Duyuru

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sevgili @ForumDeveloper,

Bu emojiler ile ilgili bir fikrim var ama sanki önyargıyla yaklaşıldığı için anlaşılmadığımı düşünüyorum.
Ben diyorum ki yoksaydığımız kişinin bize attığı emojileri de görmeyelim. Başkasına dilediği kadar atsın. Lakin diğer konuyu açtığım arkadaşlar kişiyi kısıtlayamayız diyor. Zaten yoksaydığımızda bireysel olarak engellemiş oluyoruz. Zatı muhteremler adını engellendiği kişiye duyuramasın, kendilerine abicik gubicik surat atsa dahil engelleyen görmesin demek bence kimseyi kısıtlamıyor.
Şahsen engellediğim adam ö.m olarak bile surat atabiliyor :)) Gıcık bir açık olduğunu düşünüyorum şahsen...

Saygılar.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,644
Sevgili @ForumDeveloper,

Bu emojiler ile ilgili bir fikrim var ama sanki önyargıyla yaklaşıldığı için anlaşılmadığımı düşünüyorum.
Ben diyorum ki yoksaydığımız kişinin bize attığı emojileri de görmeyelim. Başkasına dilediği kadar atsın. Lakin diğer konuyu açtığım arkadaşlar kişiyi kısıtlayamayız diyor. Zaten yoksaydığımızda bireysel olarak engellemiş oluyoruz. Zatı muhteremler adını engellendiği kişiye duyuramasın, kendilerine abicik gubicik surat atsa dahil engelleyen görmesin demek bence kimseyi kısıtlamıyor.
Şahsen engellediğim adam ö.m olarak bile surat atabiliyor :)) Gıcık bir açık olduğunu düşünüyorum şahsen...

Saygılar.
Merhaba,

Bahsettiğin konuyu ilk defa senden duyuyorum şu anda. Ve evet bu çok önemli bir kusur. Kısa süre içerisinde entegre edip bilgi vereceğim. Geribildirim için teşekkür ederim.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
@ForumDeveloper

Hocam forumda aslında bu durumu kullanan tek kişi var. Genelde fikir anlaşmazlığı yaşadığı kişilere sürekli ifadeler atıyor. Ben bunu dile getirdim ama geçmiş gün bir kaç yetkili kişi tarafından red yedim. Fikir anlaşmazlığı yaşadığı ve kendisini yok sayan bir kişi de benim ama yoksaydığım halde yorumundan kurtulsam dahi o suratını görüyorum :) Özel mesaj atıyor gene görüyorum, profil mesajıma bırakıyor gene görüyorum.

Bunu dile getirdiğimde fikir ayrılığı yaşadığımızı bilen kişiler "kimseyi kısıtlayamayız" gibi cümleler kullandı ve konu kapandı. Lakin ben kişi kimseye atamasın demiyorum :) Kendini yoksayan olarak, "Bana" yoksayıldığı kişiye atamasın, veya atsın ama ben görmeyeyim :)) Tahminen fikir ayrılığında olduğumuzu bilen kişiler(bildirdiğim yetkili kişiler) ben anlaşamıyorum şahısla diye düşüünerek kişiyi komple yok sayalım gibi birşey çıkardı. Sanıyorum ki tartışmalarımız zıt diye biraz ön yargı kurdular üstümde.

En azından sonunda biri fikrimi okudu diye düşünüyorum şuan, teşekkürler.