Düşük sistemli online korku oyunu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Arkadaşlarla 3 5 kişi korku oyunu oynamayı planlıyoruz fakat benim sistemim kötü olduğu için bi türlü oyun seçemedik aklımızda the forest ve 13th friday vardı ama benim sistem kaldırmıyodu sistemimin düşük ayarlarda kasmadan kaldırabileceği online bi korku oyunu varmı sistemim;
İntel HD Graphics 4000 (128 mb)
Yeni nesil intel celeron n3060 1.6ghz(max 2.48 ghz) (2 çekirdek 2480mhz 64 bit) işlemci
DDR3 4 GB 1600 mhz Ram
Çok korkunç bişey olmasın 13 cuma falan benzeri bi oyun olursa güzel olur (kaçmalı hayatta kalmalı falan hafif korkulu)
böyle bi oyun varsa veya bu tarz oyun varsa bildiğiniz yazarsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT: Ramı 8 GB a Yükseltebilirim

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Arkadaşlarla 3 5 kişi korku oyunu oynamayı planlıyoruz fakat benim sistemim kötü olduğu için bi türlü oyun seçemedik aklımızda the forest ve 13th friday vardı ama benim sistem kaldırmıyodu sistemimin düşük ayarlarda kasmadan kaldırabileceği online bi korku oyunu varmı sistemim;
İntel HD Graphics 4000 (128 mb)
Yeni nesil intel celeron n3060 1.6ghz(max 2.48 ghz) (2 çekirdek 2480mhz 64 bit) işlemci
DDR3 4 GB 1600 mhz Ram
Çok korkunç bişey olmasın 13 cuma falan benzeri bi oyun olursa güzel olur (kaçmalı hayatta kalmalı falan hafif korkulu)
böyle bi oyun varsa veya bu tarz oyun varsa bildiğiniz yazarsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT: Ramı 8 GB a Yükseltebilirim
Ekran kartından emin değilim ama ram i yükseltsen de ekrandan sorun yaşarsın.İşlemci konusunda da biraz geride.Yani 8 gb yapman sana pek bir performans sunmaz.Ancak online korku tarzında sana modlu minecraft öneririm.Korku mapleri falan oynarsınız.

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ekran kartından emin değilim ama ram i yükseltsen de ekrandan sorun yaşarsın.İşlemci konusunda da biraz geride.Yani 8 gb yapman sana pek bir performans sunmaz.Ancak online korku tarzında sana modlu minecraft öneririm.Korku mapleri falan oynarsınız.
teşekkür ederim başka oyun önerin varmı illa korku oyunu olmasına gerek yok sistemimin kaldırabileceği eğelenceli online bi oyunda olur

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
teşekkür ederim önerileriniz için

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
515
FNAF,UCN ve UCN Steam'de bedava.