Düşük bel modası +16, kalbi olan girmesin

Bu konuyu okuyanlar

Bu modayı sadece bayanlar takip etmiyor demi ::)

forever justin :p

son olarakta Necip Fazıl'ın dediği gibi,
"Eğer medeni olmak açmaksa bedeni
Demekki hayvanlar senden daha medeni..!"

justin e yakışmış ???
ama bi bayanda pantolon altından g-string göstermek son derece ucuz bişey teşhircilikten başka bişey değil ::)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
esssss dedi ki:
justin e yakışmış ???
ama bi bayanda pantolon altından g-string göstermek son derece ucuz bişey teşhircilikten başka bişey değil ::)

Son görüntüdeki arkadaşımızı kutluyorum o halde.

G-string göstermek gibi bi kabalık yapmamış. Direkt olarak dötünü göstermiş. İşte budur :D

Troy dedi ki:
esssss dedi ki:
justin e yakışmış ???

Son görüntüdeki arkadaşımızı kutluyorum o halde.

G-string göstermek gibi bi kabalık yapmamış. Direkt olarak dötünü göstermiş. İşte budur :D

önden nasıl göründüğünü merak ettim ??? ;D :D

patrick

Profesör
Emektar
yolda taciz edenleri haklı görüyorum.. çünkü teşvik var abicim ::) :D

abi tecavüzler artacak bu gidişle.. demedi demeyin! :-X :-X :p

önden nasıl göründüğünü bırak düşünce olarak bile hayal edemiiiicek derecede bilgisizim yani ::) ::) (dudak uzatma smileyi)

seciL

Dekan
Emektar
Ohayoo :eek: Bu kadar da deşifre edilmez ki :eek: bu dediğiniz gibi sokaklara gitsinler bakalım ne bel kalıyo ortada ne düşük ::)

deli gibi abartılmadıgı surece hoş duruyor dusuk bel... burda en abartıları gosterılıyormuş gıbı geldı öyle yaniii :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
seçiL dedi ki:
Ohayoo :eek: Bu kadar da deşifre edilmez ki :eek: bu dediğiniz gibi sokaklara gitsinler bakalım ne bel kalıyo ortada ne düşük ::)

deli gibi abartılmadıgı surece hoş duruyor dusuk bel... burda en abartıları gosterılıyormuş gıbı geldı öyle yaniii :)

Erkekler de düşük bel giysin diosun öle mi?

emelden

Dekan
bizim ülkemizde alışkın olmadığımızdan bu tarz görüntülere ondan bu kadar yadırgıyoruz sanırım. :-X

Alengirli

Dekan
Aha Hande lan bu, benim eski kız arkadaşım (son görüntüdeki). Kim çekti bu resmi doğrarım hepinizi ulan! :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar