Yardım Düşme sonucu kasa yamulması

Bu konuyu okuyanlar

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Telefonu hep kılıfla kullanıyorum evde çıkarıyordum. 2 gündür kılıfsız gezdim ve bugün telefon düştü X3 pro poco.
Kasanın sol alt tarafı arkaya doğru malzeme bükülmüş bu nedenle arka kapakta az açılma var tırnağım giriyor rahatça bir sorun yaparmı ? İp sertifikasi vardı toz ve su sıçramalarına dayanıklı diye. Garantisi var Ağustos a kadar servis herhangi bir şey yaparmı? Bazı sorunlarda var telefonda

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Anakarta, ekrana ve bataryaya zarar gelmediği sürece bir şey olmaz.

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Anakarta, ekrana ve bataryaya zarar gelmediği sürece bir şey olmaz.
Servis yaparmı böyle şeyleri sanmıyorum ama kullanıcı hatası. Garantiye vericem şarjı hızlı bitiyor bazen dokunmatik işlemiyor. Anakart değişimi olmuştu daha önce zaten o zamandan beri telefon çok garip hissettiriyor zaten donma kasma çok yaşamaya başladım

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Servis yaparmı böyle şeyleri sanmıyorum ama kullanıcı hatası. Garantiye vericem şarjı hızlı bitiyor bazen dokunmatik işlemiyor. Anakart değişimi olmuştu daha önce zaten o zamandan beri telefon çok garip hissettiriyor zaten donma kasma çok yaşamaya başladım
Xiaomi ve kronik sorunları. Bende de Redmi Note 11 SE 5G var, GTA San Andreas'ta gaza ve frene basmıyor. Satıp farklı bir marka alın.

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Xiaomi ve kronik sorunları. Bende de Redmi Note 11 SE 5G var, GTA San Andreas'ta gaza ve frene basmıyor. Satıp farklı bir marka alın.
Aslında aklıma geliyor ama ben bu telefonu işlemcisi güçlü diye aldım suan satsam aşağı yukarı 6 ay garantisi var yenisi 11 bu 8 e gitse ne mutlu alan çıkacağınıda sanmıyorum. 8 bin e de bu kadar güçlü hangi telefon bulunur orasıda muaamma