Düşermi Nasıl Olur

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
112
Arkadaşlar en bu sene LGS sınavına girdim puanlar geçen sene ye göre düşermi sizin görüşeriniz nelerdir.

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
puanlar düşmese bile sıralamalar önemli sınavın çoğu geçen seneye göre sıralamasını kötü yaparsa sıralamar geri düşer

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Online eğitim kanalları düşer diyor. Daha önce bu konu açılmıştı onda da düşer dediler. Ben de düşer diyorum. Bu sene diğer senelere göre soru olarak biraz daha sordu. Ağlayanlar çalışmadığından yandı yoksa benim için gayet basitti sorular. Karantinada çalışamadığımdan yandım. (İnsanın hiç çalışası gelmiyor evde.) 5 puan düşer gibi. :) Kimseye etki edeceğini sanmıyorum aman aman bir şekilde.

Reaksiyon puanı
112
Online eğitim kanalları düşer diyor. Daha önce bu konu açılmıştı onda da düşer dediler. Ben de düşer diyorum. Bu sene diğer senelere göre soru olarak biraz daha sordu. Ağlayanlar çalışmadığından yandı yoksa benim için gayet basitti sorular. Karantinada çalışamadığımdan yandım. (İnsanın hiç çalışası gelmiyor evde.) 5 puan düşer gibi. :) Kimseye etki edeceğini sanmıyorum aman aman bir şekilde.
Gecen seneye gore kac pan aıyorsun

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Eğer öğrenci sayısı sabitse sınav zorluğu artarsa puanlar düşer,

Eğer zorluk sabitse öğrenci sayısı artarsa puanlar artar.

İkisi birbirini dengeleyecektir. Tahminimce. Puanlar düşer ama çok da bir şey beklemeyin bence.

Reaksiyon puanı
112
Eğer öğrenci sayısı sabitse sınav zorluğu artarsa puanlar düşer,

Eğer zorluk sabitse öğrenci sayısı artarsa puanlar artar.

İkisi birbirini dengeleyecektir. Tahminimce. Puanlar düşer ama çok da bir şey beklemeyin bence.
Geçen seneye gore 447 alıyorum istediğim lise 448 gidebilirmiyim

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Gecen seneye gore kac pan aıyorsun
Ben 420-440 alıyorum. 5 puan düşük olduğun liselere vs. girme şansın var. Eğer öğrenci yerleri dolarsa kontenjan açıp nakil durumunda yapılan istekleri puana göre yüksekten aşağıya alıyorlar. Bir şans var yani.

Son mesajlar