Dursun Özbek'den Muhabirlere''Sorular Harika Çok Düşünmüş Olmalısınız''

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
dursun_ozbek23436546.jpg


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yeni transferler Iasmin Latovlevici, Jason Denayer, Cedric Carrasso’nun imza töreninde basın mensuplarının sorduğu soruları esprili bir dille eleştirdi. Yeni transferlerin basına tanıtımı ve imza töreni sonrasında soru cevap kısmına geçildi. Muhabirlerin futbolculara birbirinden ilginç sorular sormasının ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek kayıtsız kalamadı.


Bir muhabirin Jason Denayer’a “Tudor isterse sol bekte oynar mısın?” sorusunun ardından araya giren Özbek, “Sorular harika, çok düşünmüş olmanız lazım” dedi. Daha önce de Karabükspor’dan transfer edilen Latovlevici’ye yöneltilen bir soruda “Sosyal medyada Galatasaray’a transfer haberini aldıktan sonra çekildiği söylenen çıplak bir fotoğrafı vardı. O fotoğraf doğru mu? Fotoğraf çok güzeldi” denildi.

Latovlevici ayrıca “Gelmeden önce Tudor ile ne konuştu?” sorusuna ise “Tudor ile hiç görüşmedim” yanıtı verdi. Ardından bir muhabirin yabancı sınırıyla Dursun Özbek’in görüşünü sorması üzerine Başkan Özbek, “Sabahtan beri soru soruyorsunuz, asıl soru bu” dedi.

Dursun Özbek’ten muhabirlere taş: ‘Sorular harika, çok düşünmüş olmanız lazım’
 
Üst