Haber Duolingo küçük çocuklara okumayı öğretmek için bir iOS uygulaması çıkartıyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Creative

bicyclist
Yönetici
Admin
Duolingo Perşembe günü küçük çocuklara nasıl İngilizce okumalarını öğretmek için tasarlanmış yeni bir iOS uygulaması sunuyor. Duolingo ABC olarak adlandırılan uygulama, üç ile altı yaş arasındaki çocuklara alfabe, fonik ve görme sözcüklerini öğretmeye yardımcı olmak için yapılan kısa dersleri kullanıyor.

Şirket, Duolingo ABC'nin 300'den fazla dersi olduğunu söylüyor. Çocuklardan belirli bir kelimeyi harf karmaşasından heceleyerek, büyük veya küçük harflerin ana hatlarını izlemeleri, adlarını izlemeleri, belirli bir harfle başlayan nesnelere dokunmaları ve cümledeki belirli bir kelimeye dokunmaları gibi görevleri yerine getirmeleri istenecektir.

Aşağıdaki galerideki ekran görüntülerinde bazı oyunların nasıl göründüğü hakkında bir fikir edinebilirsiniz:

abc.jpg

Lansman sırasında Duolingo ABC, Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, İngiltere ve ABD'de satışa sunulacak. Şu anda sadece iOS için mevcut olacak, ancak şirket gelecekte bir noktada bir Android sürümünü yayınlamayı planladığını söylüyor. Şirket, Duolingo ABC'nin ücretsiz olacağını ve herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma işleminin olmayacağını söylüyor.
 

Son mesajlar

Üst