Dünyanın Kapsama Alanı AVS İle Genişliyor

Frostban3

Profesör
Kapalı alan sinyal dağıtım uygulamalarında tek Türk firması olan, 2003 yılından bu yana cihaz, montaj ve taaahüt alanlarında telekom sektörüne hizmet sunan AVS Technologies, GMWC'de bu yıl birçok ürün sergiliyor.

Kapalı alan sinyal dağıtım uygulamalarında tek Türk firması olan, 2003 yılından bu yana cihaz, montaj ve taaahüt alanlarında telekom sektörüne hizmet sunan AVS Technologies, GSMA Mobile World Congress'de bu yıl toplam 8 ürün gamı altında 25'i aşkın ürün sergiliyor.

7 Yıldızlı Dubai Burj Al Arab Oteli, AVS İle Kapsama Alanında


AVS Technologies'in ürünleri arasında yer alan Repeater ürünü, bu yıl GSMA Mobile World Congress'in en gözde ürünleri arasında olmaya aday. Şuanda dünyanın önde gelen yapılarında kullanılan Repeater, gerek telekom sektörünün gerekse son kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor.

AVS, 4G'ye Hazır

Telekom sektörüne yönelik bugünün ihtiyaçlarının yanı sıra gelecek için projeler ve ürünler sunan AVS Technologies, sunduğu 3. Nesil (3G) uygulamalarının ardından, geleceğin teknolojisi 4. Nesil (4G) için alt yapı çalışmalarını da tamamladı. İlk kez GSMA Mobile World Congress'de sergilediği MWD ürünü ile operatörler 3500 MHz'e ulaşabilecek. MWD'ye bugün yatırım yapan operatörler, 4G'yi hazır altayapı ile karşılayacaklar.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst