Dünyanın ilk oyunculara yönelik 3D monitörü!

alperveli

Profesör
IZ3D firması tarafından geliştirilen 22 inçlik yeni monitör oyunculara normal görüntünün ötesinde görsel zevkler yaşatmayı amaçlıyor.
IZ3D adlı bir firma piyasaya yeni bir monitör sürdü. Polarize camdan üretilen monitör sayesinde oyunları 3 boyutlu olarak oynayabiliyorsunuz.

Windows XP ve Vista uyumlu olan bu monitör günümüz işlemcileri ve grafik kartlarıyla tam uyumluluk gösteriyor. Şirket CEO'su Thomas Striegler artık daha çok 3D içerikli yapım olduğunu; tüm popüler oyunların ve filmlerin artık 3D yapıldığını söylüyor.Şirketin açıklamasına göre bugünkü PC'lerin hepsinde monitör sorunsuz olarak çalışabilir. 1680 x 1050 çözünürlüğe sahip monitör 16.7 milyon renk gösterebiliyor ve 170 derece görüş açısına sahip.

IZ3D aynı zamanda monitörü özel olarak ayarladıklarını ve normal 3D'nin yan etkilerinden olan göz yorulması ve baş ağrısı gibi etkileri göstermediğini söylüyor.Her oyunda işe yaramayacağını belirten şirket: ' Bazı eski veya yeni oyunlar çalışmayacağı gibi 3D bilgisi işlenmemiş sürücülerimizin 3D'ye dönüştüremeyeceği algoritmalar içeren oyunlarda 3D olarak görüntülenemeyecektir' diyor.

Ürün Fiyatı: 999$

KAYNAK
 
Üst