Dünyanın En Ünlü İsimlerinin Twitche Başlaması

Bu konuyu okuyanlar

factortea3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar selam , son zamanlarda özellikle Dünya'nın her kesiminden ve farkı mecralarından insanların twitch adlı yayıncılık platformunda yayınlar yaparak oyunlar oynadığı, sohbet ettiği ve sonunda para kazandığını görmeye başladık. Özellikle Şarkıcı İlyas Yalçıntaş - Şarkıcı Post Malone - Futbolcu Neymar Jr. - Nba Süper Yıldızı Gordon Hayward ve Aaron Fox gibi ünlü isimlerin (ve daha nicesi) tanınmışlıklarıyla da birlikte kısa sürede yüksek izleyici kitlelerine ulaşması haliyle çok kolay oluyor.

Özellikle yakından takip ettiğim Neymar Jr. twitch de 1,3 milyon takipçiye sahip. () Kendisine ve aşırı derece iyi counter strike oyunculuğuna attığım linkten bakabilirsiniz. Doğrusu nasıl bu kadar iyi oynuyor bende pek anlam veremedim, bizim gibi gamerlar saatlerini harcarken adam profesyonel futbol hayatındaki antrenmanlardan kalan zamanda ve şöhret dolu günlük yaşantısında nasıl böyle bir aime sahip bilemiyorum ve aynı zamanda kendimi de sorguluyorum doğrusu :D ( Bakınız , 1000 saatlik Counter Strike kariyerimde şu videodaki kadar bıçak atmışlığım yoktur:tearsofjoy: )

Peki sizlere sormak istiyorum bu platformlara geçen ünlü ve tanınmış insan sayısının her geçen gün artması bu insanların twitch gibi yayıncılık platformlarına eğlence amaçlı mı yoksa bir ek gelir olması için mi geldikleri sorusunu da ortaya çıkarıyor ?