Dünyanın en sinir bozucu videosu

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonu kırıldı ve annesi yanlışlıkla kırdı diye annesinin telefonunu kırmaya çalıştı üstüne yenisini alıcaksın ! dayatmaları aşırı sinir bozucu annesi iphone 8 ini veriyor onu istemiyorum diye ağlıyor

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Ne şeyler var ya. iPhone 8 neyine yetmeyecek. Milet onun için kredi çekiyor. Şükretmeyi bilmeyenler işte...
videoları biraz daha izlersen ne kadar şımartılmış olduğunu anlarsın

Ne şeyler var ya. iPhone 8 neyine yetmeyecek. Milet onun için kredi çekiyor. Şükretmeyi bilmeyenler işte...
ben iphone 6s almak istiyorum o derece (insanların maddi durumları beni ilgilendirmez zaten sadece kızın haraketleri çok sinirimi bozdu

Reaksiyon puanı
6,381
Bu tür cehalet insanlardan nefret ediyorum. Ellerine İPhone 11 geçer ama tek yaptıkları İnstagram ve youtubedur.

Tek yaptıkları millete İPhone 11'İ olduğunu göstermektir. Telefonu hakkında videoda söylemek için bir kaç şey öğrenir sonra İPhone 11'İm var demeye devam eder.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298

telefonu kırıldı ve annesi yanlışlıkla kırdı diye annesinin telefonunu kırmaya çalıştı üstüne yenisini alıcaksın ! dayatmaları aşırı sinir bozucu annesi iphone 8 ini veriyor onu istemiyorum diye ağlıyor
Şuan cringe patlamasını yaşıyorum , bu kızla aynı yaştayım bu 14 fln kardeşim izliyordu aldım elinden telefonu böylelerini çocuklar örnek alıyor.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Şuan cringe patlamasını yaşıyorum , bu kızla aynı yaştayım bu 14 fln kardeşim izliyordu aldım elinden telefonu böylelerini çocuklar örnek alıyor.
Gerçekten öyle.Çocuklar izliyorlar bu videoları sonra kendileri de yapıyorlar.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Çok şımartılmış , böylelere yüz vermeyin ,çocuklar örnek alıyor bunları youtube bunlara çözüm bulması lazım , ah ah şu slime olmasaydıda böyle kanallar olmasaydı
Evet keşke çözüm bulsa.Ama Youtube da diğer şirketler gibi paraya bakar.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Çok şımartılmış , böylelere yüz vermeyin ,çocuklar örnek alıyor bunları youtube bunlara çözüm bulması lazım , ah ah şu slime olmasaydıda böyle kanallar olmasaydı
Ayyy slime videoları ahahahhahahh. Kardeşim izlerdi.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298

Ayyy slime videoları ahahahhahahh. Kardeşim izlerdi.
o videolar olmasaydı buralarda olamazdı ,malum anneler babalar uğraşmamak için tablet veriyorlar eline ,iyiki annem elime vermemiş tableti telefonu erken yaşta .

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Baba videoya alıyor. Anne sözde şaka yapıyor. Hiç gerçekçi değil. Üçü de rol yapıyor. Bu ailenin maddi durumunu iki bakmayla normal biri anlar. Sırf izlenme sayısı artsın takipçi olsun diye özelleri hiçbir şey kalmıyor. Farklı faydalı bir şey yayınlasalar tamam derim. Yeni nesil aile modeli herhalde.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Baba videoya alıyor. Anne sözde şaka yapıyor. Hiç gerçekçi değil. Üçü de rol yapıyor. Bu ailenin maddi durumunu iki bakmayla normal biri anlar. Sırf izlenme sayısı artsın takipçi olsun diye özelleri hiçbir şey kalmıyor. Farklı faydalı bir şey yayınlasalar tamam derim. Yeni nesil aile modeli herhalde.
Money Money Money.