Dünyanın en sinir bozucu videosu

-Uncar_Blood-

Profesör
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonu kırıldı ve annesi yanlışlıkla kırdı diye annesinin telefonunu kırmaya çalıştı üstüne yenisini alıcaksın ! dayatmaları aşırı sinir bozucu annesi iphone 8 ini veriyor onu istemiyorum diye ağlıyor

-Uncar_Blood-

Profesör
Ne şeyler var ya. iPhone 8 neyine yetmeyecek. Milet onun için kredi çekiyor. Şükretmeyi bilmeyenler işte...
videoları biraz daha izlersen ne kadar şımartılmış olduğunu anlarsın

Ne şeyler var ya. iPhone 8 neyine yetmeyecek. Milet onun için kredi çekiyor. Şükretmeyi bilmeyenler işte...
ben iphone 6s almak istiyorum o derece (insanların maddi durumları beni ilgilendirmez zaten sadece kızın haraketleri çok sinirimi bozdu

Tolga6bd6

Asistan

telefonu kırıldı ve annesi yanlışlıkla kırdı diye annesinin telefonunu kırmaya çalıştı üstüne yenisini alıcaksın ! dayatmaları aşırı sinir bozucu annesi iphone 8 ini veriyor onu istemiyorum diye ağlıyor
Şuan cringe patlamasını yaşıyorum , bu kızla aynı yaştayım bu 14 fln kardeşim izliyordu aldım elinden telefonu böylelerini çocuklar örnek alıyor.

Tolga6bd6

Asistan

Ayyy slime videoları ahahahhahahh. Kardeşim izlerdi.
o videolar olmasaydı buralarda olamazdı ,malum anneler babalar uğraşmamak için tablet veriyorlar eline ,iyiki annem elime vermemiş tableti telefonu erken yaşta .