Öneri Dünyanın en sıkıntılı ustasına sahibim.

Bu konuyu okuyanlar

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Eczane çırağıyım 3sene olucak. Bizim kuzen var öte köylü. Oda yan tarafta markette çalışıyo. Bisikletin zincirimi ne atmış benimkini aldı. Ustam gelmiş at avrat silah emanet edilmez diyor. Niye veriyon bişry olur civi batar teker patlsr sen yaptırırsın diyor. Usta dedim yeri belli yurdu belli babasını anasını tanıyorum rn kötü gider babasından alırım diyorum. Alamazsın diyor. Çocuk uzağa paket götürecdk yardım ettim. Yarın birgün benim bisikletim bozukur onunkini alırım. Sana ne oluyor. Daha evveldede kavga etmişliğim vardı bunlarla. Benden 40-45 yaş büyük değil babam dedem yaşında neredeyse adam. Çıkıp ya 2tane sallayacan. Ya bi akrabasına küfredecen. Şurada yüz yüze baktığın adamla kavgalı olacaksın. Babama çocuk bisikleti hızlı sürüyor demişti telefona çok bakıyor demişti(müşteri yokken max 20-25sn).Onun yüzünden babamla kavga ettik telefonu kırdı bisikleti çöpe atacaktı zor kurtardım (babamın suçu değil 10gündür her gün her gün söylüyomuş babama). Bazen kan beynime vuruyor vallahi. Haftaya memlekete yıllık izine gidecek zaten kurtulucaz inşallah.

Yahya7760

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
90
Allah kurtarsın kardeşim varfır herşeyde bi hayır

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,404
Babana düzgünce açıklasan veya başka bir işte çalışmak istediğini söylesen nasıl karşılar?

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Babana düzgünce açıklasan veya başka bir işte çalışmak istediğini söylesen nasıl karşılar?
yüzyüze baktığımız insanlar liseye geçince zaten ayda yılda bir anca uğrarım en azïndan arkamdan çekti gitti demezler iyi insandı derler
edit:babam anlaşamıyorsan bırak sen bilirsin der