Dünyanın en gizemli tarikatları

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
Biraz araştırma yapmanı öneririm.Burda parça parça yazacağım şeyler sende bir ifade etmeyebilir.Ama çok derin makaleler var bu konuda.Nizam duruşundan başlayabilirsin.

makaleler art nıyetlıler tarafından yazılmısıtır bırcogunu okudum hıkaye karalam ataturku mason localarına davet edıldıgını kendı zaten zaten dıyor bunlar dunya hakımıyetı kurmak ıstıyorlar dıyor ınsnalık ıcın tehlıkelı dıyor ve kapatılması ıcın emır verıyor uydurmasyon ve karalamya calısnaların uydurmasından baska bıyes degıl ataturkun mason olmadıgını sılah arkadsları hatıratlarında anlatıyor zaten

- - - Mesaj Güncellendi - - -

masonlar tarafından kullanılan kendılerının nızam durusu dedıklerı durusun orjınali acaba kimlere aitmiş ogrenın arkadlar

Bilge Kağan duruşu

bilge kağan duruşu nizam deil
bilge_kagan_durusu.jpg

http://www.bilgealtun.com/?Syf=26&S...RMİŞTİR?-(TÜRK-TÖRESİNDE-BİLGE-KAĞAN-DURUŞU.)

bilge56.jpg

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.php?f=45&t=16007&start=255

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
makaleler art nıyetlıler tarafından yazılmısıtır bırcogunu okudum hıkaye karalam ataturku mason localarına davet edıldıgını kendı zaten zaten dıyor bunlar dunya hakımıyetı kurmak ıstıyorlar dıyor ınsnalık ıcın tehlıkelı dıyor ve kapatılması ıcın emır verıyor uydurmasyon ve karalamya calısnaların uydurmasından baska bıyes degıl ataturkun mason olmadıgını sılah arkadsları hatıratlarında anlatıyor zaten
O makaleleri önyargıyla okumamalısın bence.

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben anlamadım bu kadar gizliyse nasıl bir forum sitesinde bulabiliyoruz bunlar?

Reaksiyon puanı
10,327
Ben anlamadım bu kadar gizliyse nasıl bir forum sitesinde bulabiliyoruz bunlar?

bu mesajı cevaplandırmayı düşünürken unutuvermişim, bir vesileyle aklıma gelince yazayım dediydim.

şimdi sevgili arkadaşım, bir şeyin varlığından haberdar olmak demek onun gizliliğini bilmek anlamına gelmiyor.
bizler bunların çok kabaca ana hatlarından haberdar oluruz, ama asıl iç örgütlenmesi, amacı, çalışma biçimi, faaliyet alanları vs. gibi bir sürü gizlilik içeren unsurları vardır.

hani kocaman bir binayı görürsün dıştan, görkemlidir, göz alıcıdır falan filan ama, onun içinde ne döndüğünü, nasıl bir iç tasarıma sahip olduğunu, kimlerin orada yaşayıp ne iş yaptıklarını falan bilemezsin, ancak içine girince görebilirsin bütün bunları.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=111494]acer[/MENTION]

Scientology'e ait üyelerle sohbet etmisligim var. Adamlar para karsiliginda sacma sapan kitap satma pesinde kosuyor. "Brainwash" dedikleri seyi bu yöntemle uyguluyorlar. Sana yardim edebiliriz diyip kandirmaya calisiyor cakallar. Elini verirsen sonuc belli zaten..

E-meter makinesiyle stres testi yapmistim. Sen cok streslisin bu kitabi al oku diye bana da satmaya calismislardi. Almadim ben de..

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=312196]conviction[/MENTION]

İyi etmişsin. Birkaç detay,

Scientology hakkında, yargıçların sözleri:

"Scientology bir şeytan… "Sosyal olarak zararlı"
"Hem ahlaksız, hemde sosyal olarak itici(korkunç)"
"Tehlikeli ve zararlı uygulamalar"
"“Gerçek bir zarara neden oldu."
"Uydurma tıp ile dolu ve dini temel ya da kaynaktan yoksun"

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=111494]acer[/MENTION]

En büyük hedefleriyse gencler ve zor durumda olan insanlar.

Cok degil bundan 4 ay önce yine karsilasmistim adamin biriyle. Adamlara tarikatci dedimi fena bozuluyorlar nedense. Biz tarikatci degiliz biz sadece insanlara faydali olabilmek icin calisiyoruz diye zirvalamisti. Tek amaclari sahsiyetin hakkinda yeterince bilgi edinip seni kiskaca almak. Ögrendigim tek sey bu adamlarla fazla yüz göz olmayacaksin. Yoksa gecmis olsun..

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İlluminati-Kürşad Berkkan

Gizli Örgütler ve Tarikatlar-Kürşad Berkkan

Bu kitaplarda bu tarikatlarla ilgili geniş bilgilere yer veriliyor ve her birinin varlığı ayrı ayrı kanıtlanıyor. Okumanızı tavsiye ederim.