Dünya Üzerinde Görülmemiş Terlik Savaşları (Hangisi..?!)

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Baylar, bayanlar :) Yine canım sıkıldı ve çoğu forum müdaviminin yaptığı gibi can sıkıcı ama çok can alıcı bir konuya değinmek istedim. ?

Ev için hangi terlik daha iyidir, evde terlik fırlatmak istediğimde kafa göz yaracak bir terlik arıyorum ☠️?

1617121512814.png
1617121558176.png

Ben sabo terliklerden yanayım, ya siz...? Siz olsaydınız hangi terliği tercih ederdiniz :D

[BU KONU TRAJİKOMİKTİR nedeni ise en basit şeylerde konu açan forumdaşlara nispet olsun diye açılmıştır, aslında böyle bir durum olmadığı gibi terlik savaşları da hiç tarzım değildir (genelde anneler kızlarına fırlatır :D ) ]

Düşüncelerim ise en basit bir cihaz veya alet, edevat için konu açmanın manasız olduğu yönündedir ve hatta konu açmaya değmeyen bu tür önemsiz şeyler hakkında arama motorlarında gerektiğinden fazla da malumat vardır. Konu açanların canı sıkıldığından veya yaşlarının çok küçük olduğundan yana kuşkularım olsa da komik hatta çok komik durumlar olabiliyor, esenlikle kalınız...

Bu tür açılan konulara istinaden esprili mesajlarınızı bu konuda yazmanız dileğimle ve konu kilitlenmesin lütfen, herkes görüşünü yazsın :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalp pilim SOS veriyor galiba, 2 yıldır kullanıyorum, pil sağlığı % 81, ölür müyüm veya ölürsem ne zaman ölürüm ? :(

1617123150131.png

(örnek trol mesaj, bunun gibi içinizdeki canavarı buraya kusturabilirsiniz :) )

Son düzenleme:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Çok yararlı bir konu olmuş. Keşke forumda hep böyle insanlara bilgi verecek faydalı konular açılsa.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çok yararlı bir konu olmuş. Keşke forumda hep böyle insanlara bilgi verecek faydalı konular açılsa.
Nispet-i ALA; yorumların için başına gelmesin bela...

Dediğim gibi TRAJİKOMİK bir konu olması dışında kayda değer bir tarafı yoktur. Hem şimdi tüm konularını didklerim de buna benzer bir konu bulursam CİMER'e kadar gider yolu :)

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Nispet-i ALA; yorumların için başına gelmesin bela...

Dediğim gibi TRAJİKOMİK bir konu olması dışında kayda değer bir tarafı yoktur. Hem şimdi tüm konularını didklerim de buna benzer bir konu bulursam CİMER'e kadar gider yolu :)
Var benimde troll bir konum. Ama.sadece bir tane var.