Dünden bugüne Galaxy S tarihi!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Dünden bugüne Galaxy S tarihi!

Kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy S8 ve Galaxy S8 modelleri, Samsung'un en dikkat çeken modeli olmayı başardı. Peki, Galaxy S serisi nasıl bir evrim geçirdi? Cevabı videomuzda!

Galaxy S serisinin evrimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
S8'e kadar bir çok seride Usb Type-C sunmaması bence iyi olmadı ama S8 ile iyi bir sükse yapacağı kesin.;)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
S8'e kadar bir çok seride Usb Type-C sunmaması bence iyi olmadı ama S8 ile iyi bir sükse yapacağı kesin.;)

Doğru, usb type-c'yi ilk sunan olmadı Samsung ama diğerlerinden çok da geç kalmadı. Muhtemelen çok gerekli görmediği içindir. Bu arada konuyu sunan Kaan Arlı'nın sunuş şeklini beğendim. Gayet açık, net ve anlaşılır bir dille güzel bir sunum yapmış. Tolga Cem ise epeydir yok piyasada, ayrıldı mı ne oldu bilemiyorum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Tolga Cem ayrılalı yıl oluyor.

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim Emir Timur, lakin tarihi çok fena abartmışsın. :) Zira verdiğin linkteki haberin tarihi 14 Mart 2017 olarak geçiyor. Eğer 2018 yılında değilsek henüz bir ay bile olmamış. :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Doğru, usb type-c'yi ilk sunan olmadı Samsung ama diğerlerinden çok da geç kalmadı. Muhtemelen çok gerekli görmediği içindir. Bu arada konuyu sunan Kaan Arlı'nın sunuş şeklini beğendim. Gayet açık, net ve anlaşılır bir dille güzel bir sunum yapmış. Tolga Cem ise epeydir yok piyasada, ayrıldı mı ne oldu bilemiyorum.
Ben onun gittiğini düşünüyorum,Çarşı TOLGA abinin gitmesine karşı.:(