Dün satın aldığım Antivirüs programını silmeyi miyim?

Bu konuyu okuyanlar

MustafaDNZ

Asistan
Merhaba. Sorum başlıktaki gibi. Acaba av programı bilgisayarı çok mu yorar arka planda? Benim bir tanıdığım arkadaşımın bilgisayarından bakmış ve arka planda McAfee'nin çok yoğun çalıştığını söylemiş. Ve arkadaşım da silmiş. Ben de şu an Norton 360 standard kullanıyorum. Sizce silmeli miyim? Sizce doğru mu? Teşekkürler.

Sibraius

Rektör
İçerik Ekibi
Özel başlık
J.Fla
Merhaba. Sorum başlıktaki gibi. Acaba av programı bilgisayarı çok mu yorar arka planda? Benim bir tanıdığım arkadaşımın bilgisayarından bakmış ve arka planda McAfee'nin çok yoğun çalıştığını söylemiş. Ve arkadaşım da silmiş. Ben de şu an Norton 360 standard kullanıyorum. Sizce silmeli miyim? Sizce doğru mu? Teşekkürler.
Bence satın aldığınız antivirüs programını silmeyin.

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Eğer ürünü satın aldıysanız, lisansınız bitene kadar kullanın. Siz kendinizi bildiğiniz sürece, girdiğiniz siteleri bildiğiniz sürece zaten cihaza virüsün bulaşması zor oluyor.

Assad Najjar

Profesör
Özel başlık
Doktor
Eğer ürünü satın aldıysanız, lisansınız bitene kadar kullanın. Siz kendinizi bildiğiniz sürece, girdiğiniz siteleri bildiğiniz sürece zaten cihaza virüsün bulaşması zor oluyor.
Kesinlikle katılıyorum. Bir şeyler indiriyor olsan bile hangi sitelere girdiğinin bilincindeysen virüs bulaşmaz.

Yeri gelmişken, şunu da belirtmek istiyorum: Her şeyden önce kesinlikle korsanı savunmuyorum; ama korsan = virüs anlamına gelmez her zaman. Bu durum, LimeWire'ın popüler olduğu dönemde sık görülüyordu.

Günümüzde ise asıl tehlikeli olan şey, reklamlar. Reklamlar, bizleri rahatsız etmekten çok daha fazlasını yapıyor maalesef. Mesela ben sahte download düğmeleriyle çok sık karşılaşıyorum.

Bilindik bir firmanın ürünü olduğu halde Daemon Tools bile bilgisayara toolbar yükleme derdine düşmüş.

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Satın almadan önce ürünün deneme sürümünü kullanmanız daha iyi olurdu aslında.
Son sürümünü kullanmadım ama Norton ürünleri genelde hafiftir, sistemi yormaz. Memnun değilseniz, ürünü iade edin. Windows 10 için Windows Güvenliği / Microsoft Defender kapsamlı koruma sunuyor, yeterli bence.

Erase

Doçent
Özel başlık
BleachBit-Firefox
Bence kullanmaya devam edin.

Keşke Eset alsaydınız
c-esetin fiyatından haberin varmı?

Dora

emre@ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Özel başlık
ÆSir
Nod çok az yorar ve güvenli koruma sağlar. Lisans boyu kullanın, değerini bileceksiniz.

ghost_of_sparta

Profesör
Özel başlık
#freeporcay
Silmeyin, virüs bulaşmaz işte 1 sene. Sistem özellikleriniz ne? Eğer RAM 8GB altıysa problem çıkarabilir ama.

SDN Son Haberler

Son mesajlar