Yardım Dün gece bilgisayarım mavi ekran verdi ve açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

salh6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dün gece Fenerbahçe Sivasspor maçını izledikten sonra bilgisayarımı kapatmistim derbi için bilgisayarımı yeniden acicakken mavi ekran karşıma çıktı hata sorunu CRITICAL_PROCESS_DIED idi önceden mavi ekran aldığımda bilgisayarı yeniden baslattigimda duzelirdi ama bu sefer olmadı yeniden açıldığında 0x000007b gibi bir hata aldım servisi aradım başka bir usb den tamamen sıfırlamam gerektiği söylendi bir de buraya sorayım dedim

eymencaliskann1

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Dün gece Fenerbahçe Sivasspor maçını izledikten sonra bilgisayarımı kapatmistim derbi için bilgisayarımı yeniden acicakken mavi ekran karşıma çıktı hata sorunu CRITICAL_PROCESS_DIED idi önceden mavi ekran aldığımda bilgisayarı yeniden baslattigimda duzelirdi ama bu sefer olmadı yeniden açıldığında 0x000007b gibi bir hata aldım servisi aradım başka bir usb den tamamen sıfırlamam gerektiği söylendi bir de buraya sorayım dedim
maci kacak bi sitedenmi izledin izlediysen virus bulasmis olabilir

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İşletim sisteminde bi sorun var gözüküyor. Dosyalarınızı silmeden sıfırlama seçeneği dedikleri gibi köklü çözüm. Tabi bi şekilde windowsun açılması lazım.Kabloları bi sökün ,takın.ramleri de. Bişekilde açılırsa,kurtarabilirsiniz.