Düğünler Web'e Taşındı

Alengirli

Dekan
Bizzat düğün salonuna gelemeyen hısım akrabanıza düğün coşkusunu web üzerinden yaşatmak için ihtiyacınız olanlar burada.

Düğün davetiyelerini zarflarla göndermek geçen milenyumda kaldı. Her şeyin sanal ortama taşındığı günümüzde, kutsal evlilik müessesenizi de internete aktarmak isterseniz, kendi "düğün sitenizi" eWedding ile kurabilirsiniz. Düğün temalı bir web sitesi tasarlamak için birçok yararlı aracı bulunan servis, ayrıca online düğün davetiyeleri hazırlamanıza da olanak sağlıyor. Ücretsiz hesabıyla bir yıl boyunca 1 GB veri transferi, fotoğraf paylaşımı, parola koruması, arka plan müziği ve Flash tabanlı ana sayfa oluşturma, fotoğraf albümü oluşturma, anket açma, etkinlik ekleme gibi(aslında Facebook'ta yapabileceğiniz) birçok özellikten faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz üyelikte oluşturduğunuz web sitesinde görünen reklamlardan kurtulmak için ise, paralı üyeliği iki hafta boyunca hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsiniz; tabii düğün telaşından web sitesi tasarlamaya fırsat bulabilirseniz.
:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : eWedding
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst