Dualshock 4 V2 Kol Sol Joystick Kendi Kendine Yukarı Gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

MustafaDNZ

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar. 2017 yılının kasım ayından beri PS4 Slim kullanıcısıyım. Kolların ve cihazın Sony garantisi bitti. Başlıktan da gördüğünüz gibi kollarımdan birinin sol joysticki kendi kendine oyunlarda veya menüde yukarı doğru gidiyor. Bu problemin sebebi ne olabilir? Bu durum kendi kendine mi oluyor yoksa kullanan kişinin bozma ihtimali daha mı yüksek? Sony yetkili servisine sordum adamlar temizleme 40 tl kol başı tamir ise 120 tl dediler. Kendim açıp yapamayacağımı düşünüyorum. Bu problem neyden kaynaklı olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

TheOrderMtk

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar. 2017 yılının kasım ayından beri PS4 Slim kullanıcısıyım. Kolların ve cihazın Sony garantisi bitti. Başlıktan da gördüğünüz gibi kollarımdan birinin sol joysticki kendi kendine oyunlarda veya menüde yukarı doğru gidiyor. Bu problemin sebebi ne olabilir? Bu durum kendi kendine mi oluyor yoksa kullanan kişinin bozma ihtimali daha mı yüksek? Sony yetkili servisine sordum adamlar temizleme 40 tl kol başı tamir ise 120 tl dediler. Kendim açıp yapamayacağımı düşünüyorum. Bu problem neyden kaynaklı olabilir? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.
Kullanıcıdan olduğunu düşünmüyorum bende de v2 bir ds4 var yine sol analog kendiliğinden sola gidiyor ileriye ittiğim zamanda karakterim koşmuyor yürüyor. Şimdilik kutu içerisinden çıkan kolla oynuyorum virüs biterse bir ramrie götüreceğim. Birde senin cuh kodun nedir

karacayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Kolun içinin açılması gerek. Board'un üstündeki Joystick ısıl işlemle sökülecek ve yenisi lehimlenecek. İlgili yerlere yaptırmanızda fayda var.

Son mesajlar