Dualshock 3'ü PC'ye bağlayamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Eren9999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selam. Yeni bir Dualshock 3 satın aldım. PS3 üm yok. Sadece bilgisayarda oynayabilmek için aldım. Scpserver adlı uygulamayı da denedim fakat olmadı yine kullanamıyorum. SCP monitorü açtığımda disconnected yazıyor. Aynı zamanda kolu bilgisayara kablo ile bağladığımda bilgisayarım kolu görmüyor. Dualshock 3 sadece şarj oluyor. Yani ışıklar sadece yanıp sönüyor. Lütfen bu konuda bana yardım edebilir misiniz?

BaronsS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostum bende başta bağlayamamıştım ama bende ps3 de vardı ps3 fişten çekmemi tavsiye etmişlerdi gene olmamıştı derken benim evdeki 2. Kolu takıp scp toolkiti tekrar mı kurmuştum pcde takılıyken ps düğmesine basıp tanıla falan yapıyordun o şekilde baya bir denemiştim en sonunda açmıştı da internetten biraz daha araştır ya da daha bilgili biri yazsın ama senin yerinde olsam sadece pc için xbox kolu alırdım çünkü bu dualshock 3 ü bağlasan da xbox kolu muamelesi görücek kol.

cinarali11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle selam. Yeni bir Dualshock 3 satın aldım. PS3 üm yok. Sadece bilgisayarda oynayabilmek için aldım. Scpserver adlı uygulamayı da denedim fakat olmadı yine kullanamıyorum. SCP monitorü açtığımda disconnected yazıyor. Aynı zamanda kolu bilgisayara kablo ile bağladığımda bilgisayarım kolu görmüyor. Dualshock 3 sadece şarj oluyor. Yani ışıklar sadece yanıp sönüyor. Lütfen bu konuda bana yardım edebilir misiniz?
SCP Driver'ı kurmadıysan çalışmaz

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Kardeş ilk XBOX360 driver ve Scp driver yükleyeceksin. Kendim de kullanıyorum.
Senin için upload ettim.

cinarali11111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeş ilk XBOX360 driver ve Scp driver yükleyeceksin. Kendim de kullanıyorum.
Senin için upload ettim.
evet bunları yüklemessen çalışmaz bunlar Ps3 Dualshock'unu XBOX 360 Kontrolcüsü gibi gösterir ve merak etmene gerek yok bu dosyaların hiçbirinde virüs yok