DSÖ: Sonbaharda ölümcül ikinci dalga gelebilir

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
Ozaman ne yapıyoruz??

Dışarı çıkmıyoruz boş yere dışarı çıkan biri görünce telefondan siren sesi açıp sağlıklı bir şekilde eve koşuşunu izliyoruz

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
2 Gün önce amerikalı yetkililer açıklama yaptı. Mevsimsel değişiklikler virüsü etkilemiyor dediler. Yani sıcak gelecek virüs gidecek gibi. Umarım doğru değildir.

Son düzenleme:

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Tedbirli olmazsak zor atlatırız, hala daha kavrayamadık, mesala berberler açılmalıydı tamam ama önce testleri yapılmalıydı, test sonucu negatif olanlar açmalıydı, ama ne oldu açıldıktan sonra test yapıldı Malatya'da ve sonuç 3 berberde pozitif çıktı, kapattılar şimdi temas halinde olanları bulmaya çalışyorlar.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Tedbirli olmazsak zor atlatırız, hala daha kavrayamadık, mesala berberler açılmalıydı tamam ama önce testleri yapılmalıydı, test sonucu negatif olanlar açmalıydı, ama ne oldu açıldıktan sonra test yapıldı Malatya'da ve sonuç 3 berberde pozitif çıktı, kapattılar şimdi temas halinde olanları bulmaya çalışyorlar.
Uşakta da 26 berberin testi pozitif çıktı. Keşke sadece test sonucu negatif olanların açılmasına izin verilseydi.

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Uşakta da 26 berberin testi pozitif çıktı. Keşke sadece test sonucu negatif olanların açılmasına izin verilseydi.
Evet ben tam şimdi o haberi söyleyecektim :)

Mesaj otomatik birleştirildi:

Berberler ilk dalgaydı şimdi sıra AVM'lerde onlardan gelecek haberleride alırız yakında, biz acele etmedik mağazayı açmak için 1 Haziran'da açıyoruz mağazalarımızı

RawShed97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kısaca Survivor hayatı yaşayacağız galiba. Adada kalabildiğimiz kadar kalmaya çalışacağız. Kalamayan da adaya veda edecek. Üzücü bir durum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756

Berberler ilk dalgaydı şimdi sıra AVM'lerde onlardan gelecek haberleride alırız yakında, biz acele etmedik mağazayı açmak için 1 Haziran'da açıyoruz mağazalarımızı
Ciddi ciddi gezmeye gidenler var AVM'ye işimiz çok zor :(

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Ciddi ciddi gezmeye gidenler var AVM'ye işimiz çok zor :(
Kesinlikle, mağaza sayımı için gitmiştik 3 günlüğüne mağaza kapıları kapalı cama vuruyor açarmısınız birşey almayacağım birşeye bakıp çıkacağım o derece

Al işte ne demek lazım 2 de gelir 3 de gelir böyle giderse.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
İkinci dalgası olacağı bariz de bu kadar ölümcül olacağını sanmıyorum.