Dsmart net Abonelik İptali

Bu konuyu okuyanlar

fuzzyboom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, ben 28 aralikta Turk telekom sanarak dsmart.net e Telefon da sesli konuşmayla başvuru yaptim. Başvurumu operatör sorduğunda onayladim, daha sonra aradilar ve adresimi de doğrulayip onayladim. Ancak birkaç saat sonra Telekom.net 'in Ttnet olmadiğini , Ttnet altyapisini kullanan dsmart.net olduğunu öğrendim. Bu arada boşluğuma falan gelip de başvurmadim resmen TTnet.in adini ve logosunu kullaniyorlar. Herneyse iki saat sonra arayip durumu olduğu gibi anlattim ve başvurumun iptal edilmesini istedim. Musteri H. bana, şuan zaten başvuru aşamasinda olduğu için bir işlem yapmamiza gerek yok, sizi aradigimizda kurulum istemediginizi soylemeniz yeterli dedi. Ancak ertesi gun akşam bana dsmartnet'ten kullanici adi ve sifre gonderildi ve edevletten baktigimda da bir aboneligim mevcut gorunuyor. Bu durum bana sorun yaratir mi? Faturalama falan baslamiş midir?. Eğer başlamissa Must. Hiz. bana yalan soylemis oluyor. Şimdi arayip sor diyebilirsiniz ama Arayip durumu anlattigimda beni Abonelik iptal birimine yonlendiriyorum diyerek surekli hattan atiyorlar:) , Sorduğum sorulara net cevap veremiyorlar. Umarim cayma bedeli falan odemek zorunda kalmam şu 2-3 saatlik sureç için. Bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim tşkler.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bir kaç kez benide aradılar. Numarayı nerden buluyorlar anlamış değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama sanırım sen kendin başvurmuşsun yapacak birşey yok.

Son düzenleme:

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
E-devlette gözüküyorsa zaten aboneliğiniz olduğunu gösterir diye biliyorum. E-devlette aboneliğinizin olmadığı neden gözüksün ki?

fuzzyboom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E-devlette gözüküyorsa zaten aboneliğiniz olduğunu gösterir diye biliyorum. E-devlette aboneliğinizin olmadığı neden gözüksün ki?
Selam, gozukuyor fakat başlangic tarihi yazmiyor. Ama şuan kullandiğim TTnet aboneliğimde başlangiç tarihi yaziyor ki zaten kurulumu yapildi. Yani dsmart kurulum yaptirmak istemiyorum desem bile kendisi aboneliği aktif hale getirebiliyor mu acaba? (ilk ss dsmartnet 2.si ttnet)

Ekli dosyalar

• IMG_20210103_213458.jpg
    IMG_20210103_213458.jpg
    37.6 KB · Görüntüleme: 131
  • IMG_20210103_213549.jpg
    IMG_20210103_213549.jpg
    37.9 KB · Görüntüleme: 158