Dropdown menü başka sayfada çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

mali2012

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar. Dikey açılır menü oluşturdum bir tane. Index sayfasında çalışıyor ama başka sayfada çalışmıyor. Dropdown kısmındaki "href" içinde diyez # işareti var. Başka sayfada bastığımda dropdown menü'ye # işareti çıkıyor. Halbuki "index" sayfasında çalışıyor. Nasıl yapabilirim acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesajı düzenlerken, düzenleme süresi dolmuş. Sorumu tekrar yazıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Dikey açılır menü oluşturdum bir tane. Bütün sayfalarda çalışıyor ama açılır menünün içindeki bir linke tıklayıp, o sayfaya gittiğimde; açılır menü çalışmıyor. Dropdown kısmındaki "href" içinde # işareti var. Dropdown menü'ye tıkladığımda # işareti çıkıyor.
Örnek vereyim:
"Anasayfa" "Resim" "Video" linkleri var.

"Resim" linkinin altında
"Dağ Resmi"
"Ova Resmi"
"Bulut Resmi" var. Anasayfa'da iken "Resim" linkine tıklıyorum ve sonra da "Dağ Resmi" linkine tıklıyorum ve "Dağ resmi" sayfasına gidiyorum. "Dağ Resmi" sayfasında iken dropdown menü2ye tıklıyorum ama açılmıyor. Adres çubuğunda " # " işareti çıkıyor. Dropdown menü'nün "href" alanında " # " işareti var. O yüzden oluyor zaten. Ama işareti kaldırsam da kaldırmasamda çalışmıyor. Nasıl yapabilirim acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hallettim arkadaşlar. Sayfayı üçe ayırmıştım. "header" "content" "footer" diye. En aşağıya footer alanını include etmemişim. "footer" da "css" ve "js" kodları vardı. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Itoassertive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
index sayfasının kaynağı ile farklı sayfadaki kaynağı IDE ile inceleyin hatayı kendiniz fark edeceksinizdir.. iyi çalışamalar dilerim..

mali2012

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Teşekkür ederim cevabınız için.