Driver Yukleme

Bu konuyu okuyanlar

acar_20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba Arkadaslar Usb ile masaustu bilgisayarı formatlasam.Kurulum bitince internete baglandığında suruculeri kendi indirirmi yoksa ben formattan once driverları bi yere yuklemeli miyim özellikle wifi usbsi var onun için.Formattan once hangi driverları Hazırda indirmeliyim kısacası.Bir de driverları nerde bulabilirim

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
Windows neredeyse tüm driverları kurar; ama ekran kartı sürücüsünü kendiniz kurmanız gerekir. Ekran kartınızın isminizi söylerseniz size indirme linkini gönderebilirim.

Diğer sürücülerin de güncel olduğunu teyit etmek için "Aygıt Yöneticisi"ne gidip sağ tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

acar_20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Windows neredeyse tüm driverları kurar; ama ekran kartı sürücüsünü kendiniz kurmanız gerekir. Ekran kartınızın isminizi söylerseniz size indirme linkini gönderebilirim.

Diğer sürücülerin de güncel olduğunu teyit etmek için "Aygıt Yöneticisi"ne gidip sağ tıklayarak kontrol edebilirsiniz.
gt220
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayarım baya eski emeklilşk vakti geldi formatlık bir durum olursa da driver ile ilgili sorun yasarsam diye actım bu konuyu

Bruh Moment

Asistan
Reaksiyon puanı
275
gt220
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayarım baya eski emeklilşk vakti geldi formatlık bir durum olursa da driver ile ilgili sorun yasarsam diye actım bu konuyu
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz, kaç bit?

Format attığınız zaman konu açarsanız size yardımcı oluruz.