Drift eğitimi veren bir yer varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bilindiği üzere drift motor sporlarının içerisinde yer alıyor ve bende artık trafiğe kapalı yerlerde yapmaktansa profesyonel şekilde bir yerde eğitim alıp drift pilot sertifikamı alıp bu spora atılmak istiyorum güzel eğitim veren bir yer varmı bildiğiniz fikir verirseniz sevinirim iyi forumlar.

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
benim araştırdığım kadarıyla bir kaç yere sordum fiyatın içersinde lastik ve benzin ama pek güvenemedim onlara o yüzden bu konuyu açmak istedim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Araba neydi?

Edit- Yani marka model.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Drift yapmak alışganlıktır. Yetenek değil bence.
Çoğu profsiyonel bile hata yapar kazayla sonuçlanr.

Ama böylesine havalı sokaklarda show yapanlarda var. Youtube kanalın İsmi --- Borsh Story

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
zaten drift yapılabilcek çok bir alan yok anca boş yerlere gidersiniz onun dışında magandalık olarak görülüyor
alanlar var ama işi profesyonele dönüştürmek için sertifika veren eğitimlere katılmak gerekiyor sokaklarda yapılmasına bende karşıyım çünkü istenmeyen bir hareket can ve mal kayıbına sebep olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drift yapmak alışganlıktır. Yetenek değil bence.
Çoğu profsiyonel bile hata yapar kazayla sonuçlanr.

Ama böylesine havalı sokaklarda show yapanlarda var. Youtube kanalın İsmi --- Borsh Story

Aynn öyle katılıyorum size insan yapa yapa öğreniyor ve iyi bir pilot olmak isteyen bir kişi haftada en az 4-5 gün antreman yapması gerekiyor

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Sadece lastik benzin değil araba gerekiyor o arabanın drift için modifiye edilmesi lazım ayrıca sadece bununlada kalmıyor güçlü drift için kullanılacak aracında sorunları fazla oluyor ve buda para demek göründüğü gibi değil kısacası zengin sporu..

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Sadece lastik benzin değil araba gerekiyor o arabanın drift için modifiye edilmesi lazım ayrıca sadece bununlada kalmıyor güçlü drift için kullanılacak aracında sorunları fazla oluyor ve buda para demek göründüğü gibi değil kısacası zengin sporu..
Araba toplamıyor ki bu kardeş. Hazır arabada öğrenmek istiyor.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Araba toplamıyor ki bu kardeş. Hazır arabada öğrenmek istiyor.
Bu üç kuruşluk birşey değil hazır arabada öğrense bile çok paralar dökmesi gerek yapan arkadaşım var şimdi kendi arabasını yaptı bu arabalar arıza açtığı zaman büyük sıkıntı yaratıyor para anlamında hazır arabada öğrendi sertifikayı aldı sonra kendi arabasını yapmalı çünkü antreman yapmazsa ilerleyemez öğrendiğinide unutur..

Son düzenleme: