Dramweaver 8'de CSS sorunu...

Bu konuyu okuyanlar

kalamba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Ben Dreamweaver'da yeni bir CSS hazırlamak istiyorum. File-New-Basic-CSS diyerek yeni bir CSS sayfası açıyorum. Sayfayı açtıktan sonra kaydediyorum ve sonra sağ taraftaki CSS panelinden menüye tıklıyorum ve Attach Style Sheets'e basıyorum. Buna basınca karşıma küçük bir pencere çıkıyor. Bu pencerede az önce belirlediğim ve kaydettiğim CSS sayfasının yerini gösteriyorum. Hemen altında Add as seçimi var. Burada Link ve Import seçenekleri bulunuyor. Fakat benim karşıma çıkan pencerede Link kısmı aktif değil. Bunun sebebi ne olabilir? Import kısmını seçip OK dediğimde de şöyle bir hata veriyor: "A recursive import was found while trying to add siteadı.css. Please resolve this error by editing the file in an external text editor and try again."
Bu konuda yardımcı olan birisi olursa çok sevinirim.Teşekkür ederim...

kraydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya herhalde .css'yi hazırlarken bir hata yaptın. -Lütfen diğer metin editöründe bu hatayı düzeltin ve tekrar deneyin- diyor yanlış anlamadıysam.(Please resolve this error by editing the file in an external text editor and try again)

kalamba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam nasıl yani? Tam olarak anlayamadım. Yeni bir CSS sayfası açıp onu kaydederken mi yani?

kraydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok kodlarda bi hata olduğunu düşünüyorum.

kalamba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kendime inanamıyorum ya! Nasıl böyle bir hata yapıyorum, anlayamıyorum. Hocam attach style sheet komutunu siteadı.css sayfası açıkken vermeye çalışıyormuşum, o yüzden link kısmı aktif değilmiş. Oysa ki index sayfası açıkken vermem gerekiyormuş o komutu. Özür dilerim, bir anlık dalgınlık yüzünden meşgul ettim forumu. Kraydn teşekkür ediyorum ayrıca ilgilendiğin için. Selamlar...