Anket Dragon Ball Z vs Naruto Shippuden

Hangisi daha iyi

• Dragon Ball Z

Kullanılan: 2 66.7%
  • Naruto

Kullanılan: 1 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Protagonist:
Cogu shonen animelerdeki gibi ikiside aptal ve saf Goku, Naruto nun aksine asiri guclu basladi oysaki hicbir hayali veya hedefi yoktu ve hala guclenmeye devam ediyor.

Diğer taraftanda Naruto bize iyi bir karakter gelişimi sunuyor zayif nefret edilen birisinden asiri guclu sevilen birisine donusuyor, Naruto nun buyuk bir hayali var o hayal ise Hokage olup köyün ve herkesin saygısını kazanmak.

Normal şartlarda Naruto +1

Villianlar
Hic kimsenin kotu olarak dogacagina inanmiyorum, onu kotu yola surukleyen bir olay mutlaka olmali.

Dragon Ball Z deki villain larin derin bir hikayesi yok, hepsi ayni amacda evreni yok etmek/ hükmetmek

Naruto daki Villain larin derin bir hikayesi var, kotu olmak için sebepleri var.

Savaş sahneleri
Dragon Ball Z de savaşlar hep kimin en guclu olduguna baglidir, rastgele atilan cilgin yunruklarin hepsi plansizdir.

Naruto da ise savas hrm guce hem zeka ya baglidir (mesela: shikamaru) ve yapacagin saldirinin turu vardir. (Ninjutsu,Genjutsu,Taijutsu ve Senjutsu)

Normal sartlar altinda Naruto +1

Muzik
Ben Drgan Ball Z nin hicbir orjinal muzigini hatirlamiyorum, (yeni bitirdim) oysaki Naruto muzikleri hala aklimda kisaca basyapit.

Ölümler
Dragon Ball Z de olumler her ne kadar uzucu olsada llmezler, hayata geri donerler oysaki Naruto da oldun mu olursun.