Dr. Serdar Savaş Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı

Bu konuyu okuyanlar

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Sanırım siyasete karışmıyorum demişti BaBaLa TV'nin videosunda ama "2004 yılında Demokratik Sol Partinin Parti Meclisi'ne seçildi. 2009 - 2011 yıllları arasında DSP'nin politika geliştirme, dışişleri, Ar-Ge'den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevini yürütmüştür." diyor Vikipedi'de. Alcağı oy Doğu Perinçek'in 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aldığı oy gibi olur bence. Ayrıca bağımsız aday olması da bir şey ifade etmiyor. Bu arada hitabeti kuvvetli biri en beğendim yanı da bu zaten.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Habertürk'te millete saçma sapan bağıran adam değil mi bu =? Aklı sıra gençler için bağırdı çağırdıya sınav neden erkene alındı diye kızdı ya Z kuşağının gözüne girdi reklam yapma peşinde sanki...

Valla tanımıyorum ama adamın en azından diploması vardır :tonguewink:

Sonra muhalefet sığı dedilermi kızıyorlar :D Sığıdanda aşağıda adamı deviremedikçe ne uyduraklarını şaşırıyorlar. 25 yıldır aktif siyasette olan yarısında devletin en üst kademelerinde olan adama atılacak iftira bu mu...

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

Forumun TDK'si

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
370
Bu adam mı? ?

Vallaha bunu bilmiyordum atman iyi oldu.

Düzeltme: Bu videodan sonra hitabetinin iyi olduğu kanım değişti. Üslubu hoş değil.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Şu kuralları her mesaj atmadan önce okutturana kadar zorlamamız mı lazım arkadaşlar?