Yardım Download - Server Değişimi - Bina Kablosu Değişimi Yardım

Bu konuyu okuyanlar

TearsB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, bugun türknetten cıkıp telekoma geçtim. Türknette ping 26 - pocket Loss 35 iken suanda ping 11 pocket loss 20 21 civarında geziyor. Oldukça güzel veriler acıkcası benim için ve sorunlarım tamamen cozuldu diye düşünürken daha öncede söylenilen internet buraya eve gelirken veri kaybına uğruyor bilgisi verildi. O kadar cok araştırdım ki artık inanın sağlayıcılarda çalışacak seviyeye geldim ona rağmen çözemediğim problemler var. Speedtest de Türk telekomun Antalya sunucusuna bağlandığımda en iyi optimal veri akışını alıyorum. Fakat sık sık Başka serverlara bağlanıyor ve Ping değerlerim uçuyor buda stabil veri alamadığımı gösteriyor bana. Acaba binadan gelen kabloyu değiştirsem bu sorunu fixler miyim? Dosya eki olarak da ekliycem bakarsanız sevinirim. Sorum ise şunlar: 1) Nasıl daima Antalya serverına bağlanabilirim? 2) Binadan gelen kabloyu nasıl değiştirebilirim ? ( Elektrikci yapar bunu dediler fakat ne demem gerekiyor bide cat6 cektir demişlerdi ondan daha iyi kablolar da var soğuga dayanaklı vs dendi). Not: Cumartesi elektrikci tanıdığım biri bakmaya gelicek ne tavsiye edersiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Ekli dosyalar

• netspeed denizli.jpg
    netspeed denizli.jpg
    38.4 KB · Görüntüleme: 38
  • Antalya tt.jpg
    Antalya tt.jpg
    38.8 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme: