Dota 2 Yardımcı Uygulama

Bu konuyu okuyanlar

Ertan Algül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir LoL oynuyordum fakat kitlesinden çok sıkıldım ve dota'ya başlamaya karar verdim ve oyun bence lol'den kat kat daha güzel ama oyuna yeni başladığım için çok fazla bilgim yok lol oynarken blitz adlı uygulamayı kullanıyordum alınacak itemleri vs. gösteriyordu. Dota için böyle bir program var mıdır veya markette başlangıç orta oyun vs. olarak ayrılan itemleri alsam şu anlık yeterli midir

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Dota'nın kitlesi de yeterince kanser. Sırf kitlesi için Dota oynuyorsanız hata yapıyorsunuz.

Ertan Algül

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Dota'nın kitlesi de yeterince kanser. Sırf kitlesi için Dota oynuyorsanız hata yapıyorsunuz.
Hem lol kitlesinden kaçtım hem de Dota'nın karmaşıklığı hoşuma gitti lol çok düz bir oyun açıklaması çok kolay 3 koridor var kule yık skill at mantığı

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir LoL oynuyordum fakat kitlesinden çok sıkıldım ve dota'ya başlamaya karar verdim ve oyun bence lol'den kat kat daha güzel ama oyuna yeni başladığım için çok fazla bilgim yok lol oynarken blitz adlı uygulamayı kullanıyordum alınacak itemleri vs. gösteriyordu. Dota için böyle bir program var mıdır veya markette başlangıç orta oyun vs. olarak ayrılan itemleri alsam şu anlık yeterli midir
yeterlı fakat ıtem onerılerı ıcın sectııgn kahramanlar ıcın bana daınsa bılırsın doatnın 5v5 fıght ları cok eylencelı oluyor ozellıkle 1 tanek 2 ınt 2 agılıty varsa cok fazla avantaj saglaya bılır dota cok zordur fakat oynaya oynaya ogrenebvılırsın tabıkıde fakat rus dolu onu soleyeıym :d

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
bunu ıcın bı uygulamaya ıhtıyacın yok valve oyun ıcınde rehberler saglıyor Lone%Man diye bi adma var her heroda rehberi var o adamın rehberlerini kullanabılrısın yardımı dokunacakatır sana tavsıyem once 1 heroda ustalaş tabiki sen bilirsin